На Рівненщині зірки "Динамо-Київ" відкриватимуть стадіон

На Рівненщині зірки
0
На Рівненщині зірки "Динамо-Київ" відкриватимуть стадіон

Сьогодні відбудеться урочисте відкриття новозбудованого спортивного майданчика зі штучним покриттям. Майданчик відкривають біля школи–гімназії у Зарічному. Кошти на його будівництво, а це більше мільйона гривень, виділили з держбюджету. У день відкриття відбудуться змагання з міні-футболу серед вихованців дитячої спортивної школи та команди Борівської ЗОШ, інформує Зарічненська РДА.

Найцікавішим є те, що відкритті спортивного майданчика братимуть участь зірки футбольного клубу «Динамо-Київ». На жаль, не вказано хто ж саме приїде на Рівненщину.

Варто зазначити, що це перший збудований в північних районах Рівненської області сучасний спортивний майданчик для міні-футболу.

0
Найцікавіші матеріали
Перед судом постане рівнянин, обвинувачений у збуті та зберіганні психотропів
0
Читати далі
На Рівненщині викрили двох чоловіків, які «вирішували» питання з мобілізацією
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть житомирянина, який планував здійснити теракт саморобною вибухівкою
0
Читати далі
Перед судом постане житель Рівненщини за спробу вбити двох знайомих
0
Читати далі
Німеччина виділить €50 млн на відновлення захисної арки ЧАЕС після російського удару
0
Читати далі
Волинянин переправив за кордон 17 чоловіків: слідчі Рівненщини повідомили йому про підозру
0
Читати далі
Жителя Острога затримала за підозрою у зливі даних ворогу
0
Читати далі
У Рівному затримали чоловіка, який пограбував магазин та втік
0
Читати далі
На Рівненщині затримали неповнолітнього водія, під колесами автомобіля якого загинула вагітна пішохідка
0
Читати далі