На Рівненщині знизився рівень дитячої злочинності

На Рівненщині знизився рівень дитячої злочинності
0
На Рівненщині знизився рівень дитячої злочинності

На спільній нараді у прокуратурі Рівненської області обговорили стан протидії підлітковій злочинності.

Раніше вжиті заходи прокуратурою області спільно з усіма правоохоронними органами та соціальними службами, спрямовані на виявлення та запобігання підлітковій злочинності, сприяли поліпшенню криміногенної ситуації у молодіжному середовищі.

Упродовж 2018 року на території Рівненської області спостерігається позитивна тенденція до зниження на 35,8% рівня злочинності серед неповнолітніх. Підлітками вчинено у цьому році 115 злочинів проти 179 торік. Переважно злочини, що вчинялися, – проти власності: крадіжки, грабежі, заволодіння транспортними засобами.

Водночас турбує те, що серед 90 підлітків, що вчинили злочини, кожен п’ятий скоїв порушення повторно, почастішали випадки залишення дітьми своїх сімей чи навчальних закладів.

Причинами цього, на думку заступника прокурора області Тараса Ільящука, є не лише проживання дітей у несприятливому сімейному оточенні, але і в деякій мірі послаблення превентивної роботи з боку відповідальних осіб соціальних служб, органів поліції, пробації, а також недостатня увага педагогів. Особливо актуальним є на сьогодні попередження підліткової девіантної поведінки, приміром, як залишення дітьми домівок чи «булінг».

Учасників наради було закликано до пошуку нових форм та методів, які б сприяли зменшенню подібних негативних проявів у молодіжному середовищі.

За підсумками наради, з урахуванням висловлених усіма учасниками пропозицій, розроблено ряд заходів, спрямованих на поліпшення криміногенної ситуації у підлітковому середовищі, сприяння неповнолітнім у реалізації їх законних прав та інтересів.

 

 

Прокуратура Рівненської області 

0
# Рівненщина # прокуратура Рівненської області # Неповнолітні # Злочинність
Найцікавіші матеріали
На Сарненщині після вчинення смертельної ДТП парубок вчинив самогубство
0
Читати далі
Міська рада робить опитування серед рівнян щодо того, що буде зображено на муралі в центрі
0
Читати далі
Офіційна заява в.о. міського голови Рівного щодо неправомірного нанесення контурів зображення на фасад будівлі
0
Читати далі
У Рівному пересилали психотроп до слідчого ізолятора
0
Читати далі
На Рівненщині виявили нелегальних старателів
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік влаштував стрілянину на ґрунті ревнощів
0
Читати далі
На Рівненщині викрили організовану групу, учасники якої продавали фальсифікат
0
Читати далі
Зниклого поліцейського, який украв гроші із сейфу, затримали на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівненському районі під колесами легковика загинув пішохід
0
Читати далі