На Рівненщину із Львівщини привезли 20 тонн коронавірусного сміття (ФОТО)

На Рівненщину із Львівщини привезли 20 тонн коронавірусного сміття (ФОТО)
1
На Рівненщину із Львівщини привезли 20 тонн коронавірусного сміття (ФОТО)

20 тонн сміття зі Львова невідомі вивантажили вночі поблизу сміттєзвалища села Копань. Про це інформує Демидівська ОТГ.
Інцидент трапився у ніч на 8 червня на дорозі, що веде до сміттєзвалища села Копань виявили 20 тонн сміття. На місце події прибули Демидівський селищний голова Віктор Іщук, начальник відділу з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Демидівської селищної ради  Степан Ярош, директор КО «Добробут» Демидівської селищної ради Володимир Козуб та працівники поліції.
Під час огляду сміття вдалося знайти докази того, що його привезли зі Львова – виявили накладні, квитанції, договори, найбільше, що обурює у знахідці це використані пробірки на тестування COVID-19.

Поліція проводить розслідування.

Читайте також: У Рівному на вулиці Шевченка зранку демонтували контейнери

Читайте також: COVID-19 на Рівненщині: 15 нових хворих та 1 смерть

Читайте також: За добу в Україні 394 нових хворих коронавірусом

1
Найцікавіші матеріали
У Рівному під час пожежі в дев’ятиповерхівці загинув хлопчик
0
Читати далі
Другий етап спецоперації «РУБІКОН» проводився на Рівненщині
0
Читати далі
Дефіцит кадрів в Україні сягнув історичного максимуму
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків організували незаконний перетин кордону
0
Читати далі
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі
«Крим перетвориться на острів». Федоров анонсував логістичний локдаун для росії
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
У Рівному судитимуть посадовців закладів освіти за передплату на майже 600 тисяч гривень
0
Читати далі
Жителі 4 громад Рівненщини зможуть пройти комплексне медичне обстеження
0
Читати далі