На Рівненській АЕС створено програму моніторингу стану здоров’я працівників

На Рівненській АЕС створено програму моніторингу стану здоров’я працівників
0
251
0
На Рівненській АЕС створено програму моніторингу стану здоров’я працівників

У рамках організації робіт на період загальнонаціонального карантину з метою запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на Рівненській АЕС розроблене нове програмне забезпечення «Медичний монітор».

За ініціативи спеціалістів відділу економічних задач служби інформаційних технологій (ВЕЗ СІТ) на РАЕС розроблено ПЗ «Медичний монітор» з метою оперативного відслідковування інформації щодо стану здоров’я персоналу, а також за роботою персоналу, який працює дистанційно або перебуває на самоізоляції.

За словами начальника ВЕЗ СІТ РАЕС Андрія Кузнєцова, програма почала розроблюватися 20 березня, а вже 25 березня її було введено в експлуатацію. На сьогодні ПЗ вже встановлено на персональних комп’ютерах відповідальних осіб у всіх структурних підрозділах. Наразі триває збір інформації, проводяться консультації користувачів.

Інтерфейс програмиПрограма розроблена з врахуванням пропозицій спеціалістів управління кадрів (УК) та відділу охорони здоров’я служби охорони праці (ВОЗ СОП). «Медичний монітор» складається з декількох блоків: один передбачає збір інформації щодо проявів симптомів ГРВІ у персоналу підрозділів; другий містить перелік працівників, які працюють дистанційно вдома; третій – перелік персоналу, який знаходиться на самоізоляції після відвідання іноземних країн або ж після контакту з особами, які прибули з-за кордону; четвертий передбачає збір інформації за температурним станом оперативного персоналу, який працює на блочних щитах управління, зокрема температуру вони вимірюватимуть двічі на добу та одразу вноситимуть до системи. Усі зібрані зі структурних підрозділів дані оперативно передаватимуться та оброблятимуться в УК, ВОЗ СОП, службі фізичного захисту та штабі з проведення карантинних заходів щодо запобігання захворюваності на коронавірус COVID-19.

– Впровадження «Медичного монітору» дозволяє мати оперативну інформацію щодо здоров’я кожного працівника підприємства, зокрема критично важливої групи персоналу. У цілому ж дана програма призначена для роботи з персоналом під час надзвичайних ситуацій. Тому у перспективі вона буде застосовуватись і у подальшому в екстрених випадках, – підкреслив Андрій Кузнєцов.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
37
Кожному 10-му українцю не вистачає грошей на їжу (ОПИТУВАННЯ)
0
Читати далі
551
Вночі на Грабнику прогримів вибух: невідомий кинув гранату на подвір’я підприємця (ФОТО)
0
Читати далі
99
На зупинці в у Рівному лелека.. чекав маршрутку? (ВІДЕО)
0
Читати далі
51
Як зміняться смартфони за наступні 10 років
У смартфонів досі є важливий ліміт — сприйняття людини.
0
Читати далі
343
На Рівненщині виявили +45 хворих на COVID-19, двоє пацієнтів померли
0
Читати далі
729
На Театральній розбили «розумну зупинку» (ВІДЕО)
0
Читати далі
56
За добу в Україні виявили +889 випадків захворювання на COVID-19
0
Читати далі
3032
У Рівному на фірмі забудовника проходять обшуки
4
Читати далі
147
На Рівненщині з’явиться єдина геоінформаційна система
0
Читати далі