На Рівненській АЕС успішно відбулася чергова інспекція МАГАТЕ

На Рівненській АЕС успішно відбулася чергова інспекція МАГАТЕ
0
377
0
На Рівненській АЕС успішно відбулася чергова інспекція МАГАТЕ

В період 7-8 травня на Рівненській АЕС відбулась планова інспекція Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) в рамках Угоди між Україною і МАГАТЕ про застосування гарантій до всього ядерного матеріалу відповідно до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї.

Як повідомляє прес-служба РАЕС, до складу інспекції увійшли інспектори МАГАТЕ Тудор Лаврік та Чєрасела Емілія Уржан, які здійснили перевірку свіжого ядерного палива в сховищах свіжого палива енергоблоків №№1, 2 та №№3, 4 РАЕС; встановили печатки EOSS/металевих на транспортному каналі, ковпаку реактора, плитах перекриття басейну витримки (БВ) енергоблоку №2 електростанції.

Також фахівцями приладом ICVD перевірено відпрацьоване ядерне паливо в БВ енергоблоку №2; печатки EOSS/металевих на транспортному каналі, ковпаку реактора, плитах перекриття БВ енергоблоку №1 та печатки, що були встановленні на енергоблоках №№1, 2 при попередніх інспекціях МАГАТЕ.

Усі роботи виконувались за участю головного спеціаліста – державного інспектора Інспекції на РАЕС Держатомрегулювання Віталія Малютяка.

По завершенню перевірки у ході дебрифінгу обговорено результати проведення інспекції та терміни проведення наступної інспекції на РАЕС.

Як зазначив начальник лабораторії ядерного палива відділу ядерної безпеки РАЕС Борис Ястремський, інспекція пройшла успішно, без зауважень та у заплановані МАГАТЕ терміни.

0
# Рівне # Рівненська АЕС # МАГАТЕ
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
28
Безвісти зниклого жителя Демидівщини просять допомогти розшукати
0
Читати далі
33
Рівнеоблрада знову оголосила конкурс до складу постійної поліцейської комісії
0
Читати далі
14
"Спорт для всіх" на "Джемборі – Рівно 30"
Зазначимо, що за роки незалежності в Україні відбулося два Джемборі. Перше Всеукраїнське скаутське Джемборі відбулось у 1996 році поблизу Невицького замку на Закарпатті. Друге - приурочене 20-й річниці відродження Пласту в Україні, відбулось у с
0
Читати далі
75
На Рівненщині відзначили День Державного Прапора
0
Читати далі
37
На Рівненщині продовжують хворіти на кір
0
Читати далі
68
Спортивні баталії на «Джемборі – Рівно 30. Рівне»
0
Читати далі
227
Як курсуватимуть тролейбуси в Рівному на День Незалежності та День міста
0
Читати далі
119
Вночі у Рівному горіла автівка (ФОТО)
0
Читати далі
221
У Рівному на Чернишова зіткнулося дві вантажівки (ФОТО)
0
Читати далі