На скільки землекористувачі збагатили місцеві бюджети Рівненщини

На скільки землекористувачі збагатили місцеві бюджети Рівненщини
0
640
0
На скільки землекористувачі збагатили місцеві бюджети Рівненщини

ГУ ДФС у Рівненській області повідомляє, що протягом січеня-червеня 2017 року місцеві скарбниці Рівненщини поповнились на 153,6 мільйонів гривень земельного податку, це на 10 мільйонів гривень, або на 6 відсотів більше, ніж у минулому році.

Від юридичних осіб надійшло майже 138 мільйонів, а від фізичних осіб – 16 мільйонів.

Земельний податок та орендна плата за користування землею є одним з вагомих джерел наповнення місцевих скарбниць регіону та складає майже 10 відсотків від загальних надходжень.

За словами начальника ГУ ДФС у Рівненській області Дмитра Зайцева позитивна динаміка у зборі плати за землю з одного боку є свідченням сумлінного ставлення платників області до виконання свого обов’язку щодо сплати податків, а з іншого – результатом спільних зусиль фіскальної служби Рівненщини з органами місцевого самоврядування в напрямі залучення власників земельних ділянок та землекористувачів до оподаткування.

Нагадаємо, відповідно до податкового законодавства власники землі та землекористувачі сплачують за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні в поточному році.

Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, які надсилаються до 1 липня поточного року. 

ГУ ДФС у Рівненській області

Платники єдиного податку першої і другої групп звільняються від сплати податку під час відпустки чи лікарняного

ГУ ДФС у Рівненській області повідомляє, що платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів. Це передбачено п.295.5 ст.295 Податкового кодексу України.

Інформація про період щорічної відпустки і терміни тимчасової втрати працездатності з обов’язковим додаванням копії листка непрацездатності подається до органу фіскальної служби за заявою у довільній формі (пп.298.3.2 ст.298 ПКУ).

Авансові суми єдиного податку, сплачені за період відпустки або лікарняного, підлягають зарахуванню в рахунок майбутніх платежів з цього податку за заявою платника єдиного податку.

Що стосується єдиного внеску на загальнообов‘язкове державне соціальне страхування, то законодавством не передбачено звільнення від його сплати на період відпустки чи непрацездатності.

 ГУ ДФС у Рівненській області

0
# Рівненщина # бюджет # земля # місцевий бюджет # земельний податок # податок
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
118
До річниці повернення: у Києві відкрили пам’ятник першому українському космонавту
0
Читати далі
91
Україна може вступити в НАТО до 2030 року
0
Читати далі
116
Стільці для офісу – що і як вибирати?
0
Читати далі
209
Медики чи псевдоексперти: Кому довіритися під час пандемії COVID-19?
0
Читати далі
101
В Україні за брехню в деклараціяціях штрафуватимуть та саджатимуть
0
Читати далі
160
У Рівному визначили переможця конкурсу на кращий меморіал Героям Небесної сотні та Воїнам АТО
0
Читати далі
118
У яких закладах торгівлі Рівненщини можна скористатися коштами «пакунку малюка»?
0
Читати далі
463
Синоптики попереджають рівнян про морози та сильний вітер
0
Читати далі
204
Китайський зонд успішно зібрав місячний ґрунт і повертається на Землю
0
Читати далі