0
1440
0

У вівторок, 20 червня, у Будинку футболу відбулося засідання Виконавчого комітету Федерації футболу України. Після закінчення офіційної зустрічі у брифінгу для журналістів взяв участь президент ФФУ Андрій Павелко. Про це повідомляє інформаційна служба ПФЛ.

Серйозні зміни чекають на професіональні та аматорські змагання в українському футболі, причому – вже з сезону 2018/19.

За словами Андрія Павелка, ФФУ, УПЛ та ПФЛ, а також партнер федерації - компанія EY – створять робочу групу, яка до першого січня розробить Регламентні документи для вищевказаних змагань. Так, згідно з затвердженим проектом, чемпіонат серед аматорських команд стане напівпрофесіональною Національною футбольною лігою - турніром із можливістю залучення професіональних гравців. Прем’єр-ліга і Перша ліга трансформуються в єдине ціле, а з Другої ліги і оновлених аматорських змагань буде зроблено змішаний чемпіонат, розділений на чотири зони за географічним принципом.

Як зазначив президент ФФУ, національна асоціація пролонгує договори з УПЛ та ПФЛ ще на рік, щоб протягом цього часу запустити таку реформу, яка дала б можливість розробити довгострокову маркетингову стратегію для залучення коштів в український професіональний футбол. @Щоб зробити реформи в українському футболі більш ефективними", - уточнив Андрій Павелко.

0
Спорт # футбол # ФФУ # ПФЛ # реформа
Відбулося жеребкування учасників 3 етапу 1/8 фіналу Кубку Рівненщини 2019
0
390
На Рівненщині учасники бойових дій змагаються за Кубок Героїв АТО (ФОТО)
0
429
Аматорські футбольні клуби Рівненщини можуть одержати грант в 11000 євро
Асоціація аматорського футболу України в партнерстві з Федерацією футболу України та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, за фінансової підтримки уряду Німеччини через федеральну компанію Deutsche
0
462
Матч "Кардинал-Рівне" - "Енергія" - відбудеться із вболівальниками
Матч 10-го туру чемпіонату Екстра-ліги "Кардинал-Рівне" - "Енергія" - відбудеться із вболівальниками.
0
487
На Рівненщині з’являються нові футбольні міні-поля (ФОТО)
0
137
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
76
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.