На Володимиреччині боржник сплатив понад 50 тисяч гривень аліментів

На Володимиреччині боржник сплатив понад 50 тисяч гривень аліментів
0
557
1
На Володимиреччині боржник сплатив понад 50 тисяч гривень аліментів

53 800 гривень заборгованих аліментів сплатив мешканець смт Рафалівка Володимирецького району на утримання своєї дитини. Як розповіли у Володимирецькому районному відділі ДВС, така сума боргу виникла за вісім років несплати аліментів.

Завдяки прийнятим в рамках ініціативи Мін’юсту #ЧужихДітейНеБуваєзмінам до законодавства державний виконавець Володимирецького районного відділу ДВС застосував до боржника дієві важелі впливу - обмеження та штрафи, передбачені ст. 71 ЗУ "Про виконавче провадження". Відтак із боржника стягнули заборгованість у повному обсязі.

Нагадаємо, що другий пакет законів #ЧужихДітейНебуває, який вступив в силу 28 серпня, дає виконавцям ще більше інструментів для впливу на недобросовісних батьків.

- Зокрема, це накладення штрафів на суму боргу по аліментах. Також скорочено термін заборгованості по аліментах для винесення виконавцями постанов про обмеження боржників у праві виїзду за кордон, керування автомобілем, користування зброєю та полювання. Якщо раніше цей термін складав 6 місяців, то тепер - 4 місяці. Якщо ж існує заборгованість по аліментах перед дитиною з інвалідністю чи важко хворою дитиною, то такі постанови виконавець виносить за заборгованість понад 3 місяці, - розповідає начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук. - Якщо боржник ухилятиметься від суспільно корисних робіт, до нього застосовуватиметься адміністративний арешт. А злісне ухилення від виконання суспільно корисних робіт передбачає кримінальну відповідальність у виді позбавлення волі на строк до 2 років.

1
Гроші # аліменти
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
5
Поради рівнянам: Як вибрати перший автомобіль?
0
Читати далі
36
У Сарнах під час пожежі в будинку ледь не згоріла жінка
0
Читати далі
191
Півтори сотні каратистів у Рівному здавали екзамени (ФОТО)
У Рівному відбувся 13 традиційний будо-табір Рівненської обласної федерації кйокушінкаі карате Унія України. У міроприємстві було взяло участь 165 бійців, а також весь інструкторський склад РОФККУУ.
0
Читати далі
129
Рівненські рятувальники діставали тварину, що потрапила в біду
0
Читати далі
115
На Рівненщині чоловік зізнався у вбивстві племінника
0
Читати далі
98
Навчання у школах Рівненщини відбуватиметься за електронними підручниками
0
Читати далі
117
Рівненські тхеквондисти з медалями та кубком повернулися з Мінська
В Білорусі у Мінську відбувся міжнародний турнір "Кубок столиці 2018" з тхеквондо ВТФ.
0
Читати далі
174
У Вараші змагалися волейболісти двох областей
Вже в тридцять друге у Вараші відбувся традиційний волейбольний турнір присвячений професійному святу атомників – Дню енергетика.
0
Читати далі
51
У Рівному відбудеться заключний концерт "Творче жниво – 2018"
0
Читати далі