Нацгвардійсьці тепер охороняють громадський порядок на водоймах Рівненщини

Нацгвардійсьці тепер охороняють громадський порядок на водоймах Рівненщини
0
317
0
  • Нацгвардійсьці тепер охороняють громадський порядок на водоймах Рівненщини
  • Нацгвардійсьці тепер охороняють громадський порядок на водоймах Рівненщини
  • Нацгвардійсьці тепер охороняють громадський порядок на водоймах Рівненщини

Вже більше тижня, як військовослужбовці частини 3055 2 Галицької бригади Національної гвардії України заступили на охорону громадського порядку на озерах в Рівненській області. Йдеться про Біле озеро та Хріники – найпопулярніші місця відпочинку жителів області та гостей з інших регіонів. Відтепер, завдяки патрулюванню нацгвардійцями, тут стало ще безпечніше.

Рішення про охорону громадського порядку на найбільших озерах Рівненщини було прийняте на засіданні колегії Міністерства внутрішніх справ, куди увійшли керівники всіх органів системи Міністерства внутрішніх справ України. Особливу увагу на це звернув Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Тож відповідно до прийнятого рішення на визначені місця були направлені поліцейські та нацгвардійці. Ось уже тиждень вони несуть там службу щодня з восьмої вечора до другої ночі. Проживають в приміщенні туристичних баз, де їм виділили ліжка та надали доступ до кухні та санвузлів. На обох локаціях задіяні по 10 військовослужбовців.

«Нацгвардійці завжди несуть службу спільно з працівниками поліції, тож мають право і  припиняти правопорушення, затримувати правопорушників - пояснив заступник командира в/ч 3055 з охорони громадського порядку майор Анатолій Завалюк. -  Але основне їхнє завдання – недопущення скоєння злочинів на маршрутах патрулювання. Сама їхня присутність – вже  профілактика злочинів. Люди бачать їх і стараються вести себе в рамках законності».  

І в Хріниках, і на Білому озері правоохоронці розробили маршрути, за якими патрулюють прибережну та рекреаційні зони в лісі, а також територію відпочинково-оздоровчих комплексів. Слідкують за тим, щоб відпочивальники не розпивали алкогольні напої в недозволених місцях, слідкували за своєю поведінкою та не вчиняли хуліганських дій, не керували транспортними засобами в нетверезому стані.

«Ми час від часу проводимо профілактичні бесіди з людьми, - розповідає командир резерву в/ч 3055 (Хріники) молодший лейтенант Олександр Головенко. – Зазвичай вони реагують на зауваження адекватно і цивілізовано. Ми пояснюємо, що не хочемо завадити їхньому відпочинку, а лише запобігти можливим неприємним інцидентам».

За тиждень часу в Хріниках було виявлено 12 адміністративних правопорушень. На Білому озері таких фактів було зафіксовано 15.

Відпочивальники, особливо сімї, задоволені, що знаходяться під охороною нацгвардійців.

«Ми з дітьми та чоловіком приїхали відпочити на Біле озеро з Рівного на кілька днів, - каже мама двох доньок Олена. – Ввечері бачимо, як нацгвардійці з поліцейським по формі та собакою обходять територію. І це вселяє більшу впевненість в тому, що ми в безпеці. Адже на випадок чого – знаємо, до кого звернутися по допомогу».

Кожен з нацгвардійців проходив курси надання першої домедичної допомоги. Тож військовослужбовці знають, як рятувати людину, що тоне, та послідовність наступних дій до приїзду швидкої допомоги.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
1173
Депутати Рівненської обласної ради просять не закривати атомну станцію у Вараші (ВІДЕО)
0
Читати далі
399
Нардепи збирають голоси: у Верховній Раді зареєстрували постанову про відставку Авакова
0
Читати далі
286
Захворюваність медиків Рівненщини на COVID-19 – нижче середнього по Україні
0
Читати далі
319
У Рівному поліцейські затримали іще одного «любителя квітів» (ФОТО)
0
Читати далі
990
Велике будівництво: як на Рівненщині відновлюють дорогу державного значення (ВІДЕО)
0
Читати далі
315
На Рівненщині стартували перші «бурштинові» аукціони
0
Читати далі
351
За ніч на Рівненщині 12 нових випадків захворювання на COVID-19
0
Читати далі
258
За добу в Україні зафіксовано 588 випадків захворювання на COVID-19
0
Читати далі
252
В Дубні через пожежу евакуювали 16 людей
0
Читати далі