Найактивніший голова ОТГ на Рівненщині публічно відмовився підтримати Вознюка на виборах

Найактивніший голова ОТГ на Рівненщині публічно відмовився підтримати Вознюка на виборах
0
4979
2
Найактивніший голова ОТГ на Рівненщині публічно відмовився підтримати Вознюка на виборах

Днями на сторінці голови Олександрійської ОТГ Миколи Шустова з`явився пост-звернення до кандидата у народні депутати по виборчому окрузі  №153 Юрія Вознюка. Пан Микола публічно відмовив чинному нардепу в підтримці кандидатури на Парламентських виборах. 

За словами Миколи Шустова, близьке оточення нардепа створювало й продовжує створювати перешкоди для Олександрійської ОТГ. Друзі Юрія Вознюка скрізь призначають "своїх" людей, які під час прийняття бюджету ОТГ на 2019 рік подали необгрунтовані потреби, майже удвічі завищенні, для Олександрійського і Кустинського ліцеїв, чим власне, ввели в оману всіх, зокрема, і депутатів ОТГ.

Як підкреслим голова Олександрійської ОТГ, він розуміє, що перекрив "канал" нецільового використання бюджетних коштів. Саме мотивуючись цим, на думку Шустова він не має морального права підтримувати Вознюка на виборах.

"Шановний Юрій Володимирович! Ви вже двічі просили мене публічно підтримати Вас, як кандидата у народні депутати України. Я Вам двічі відмовляв. Ви хотіли почути причину, я Вам пообіцяв, що пізніше скажу, оскільки під час урочистостей в ОТГ не було можливості це обговорити...
Вас, особисто, я поважаю, але не поважаю окреме Ваше близьке оточення, до якого маю великий сумнів щодо їх порядності!!!
Я думаю Ви прекрасно розумієте, що мова йде про осіб, які публічно підтримують Вас, а Ви завжди підтримуєте їх - голова Рівненської РДА В. Пилипчук та начальник відділу освіти Рівненської РДА О. Набочук.
Оскільки, саме вони створювали і створюють всі можливі перешкоди для Олександрійської ОТГ. 
Не буду згадувати наш виборчий ОТГшний процес і процес передачі всього комунального майна з району в ОТГ, згадую лише те, що відбувається останніми місяцями. 
Згадані особи, ще минулого року призначили директорами шкіл Олександрії і Кустина "своїх людей", ввели там також "своїх" бухгалтерів з метою "освоєння" коштів на власний розсуд і без будь-яких обгрунтувань. Таким чином, під час прийняття бюджету ОТГ на 2019 рік, директори цих шкіл подали необгрунтовані потреби, майже удвічі завищенні, для Олександрійського і Кустинського ліцеїв, тим самим, ввели в оману всіх, зокрема, і депутатів ОТГ. Ми не могли не прийняти бюджет для шкіл, оскільки питання стояло - зарплата вчителів тощо...
Але після проведеного нами аудиту - все з'ясувалося і були внесені відповідні зміни!!! Невдоволенню "сценаристів" не було меж!!! Відразу з'явилися замовні матеріали, типу "Шустов забрав зі шкіл кошти собі на премії...". Хоча премії були затверджені ще на перших сесіях ОТГ минулого року, і в мене особисто, премія не більша ніж в моїх колег - голів ОТГ.
Але ж я їх розумію, ми перекрили їм "канал" нецільового використання бюджетних коштів...!!!
Ще цікава історія щодо коштів державного бюджету (майже 1 млн грн), зекономлених з освітньої субвенції всіх шкіл ОТГ, направлених де-юре через районний бюджет на ОТГ (утеплення фасаду Кустинського ліцею) ще 5 березня 2019 року, але де-факто їх до цього часу ще у нас немає, тим самим блокується вся робота. 
А все тому, що я не дозволяю "відмивати" бюджетні кошти!!!
І в мене є до Вас зустрічне питання, чи Ви знаєте про це все?! Якщо так, то мені дивне Ваше прохання про підтримку...
Якщо ні, то у Вас мають бути питання до цих осіб... 
Тому, я не маю морального права Вас підтримувати!
Ви запитаєте, чому це все публічно? Так Ваші особи мене "тролять" публічно, та і Ви надаєте перевагу публічності. 
Нехай переможе Порядність і Справедливість!!" - пише Микола Шустов.

 

 

2
Політика # Рівненщина # Юрій Вознюк # Микола Шустов # вибори 2019
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
29
У Рівному рятувати немовлят тепер буде легше
0
Читати далі
141
У Рівному ДТП: двоє постраждалих (ФОТО)
0
Читати далі
34
На Рівненщині стартує восьмий сезон "Розминки від чемпіона"
З початком навчального року стартував вже досить популярний на Рівненщині спортивно-масовий захід «Розминки від чемпіона». Восьмий сезон поспіль наші кращі спортсмени, подорожуючи усіма куточками області, відвідують освітні заклади та знайомлять підроста
0
Читати далі
253
«Прозорро» не указ: Чому Рівнеоблрада перешкоджає інвестору?
0
Читати далі
60
Жіноча команда БК "Рівне" в сезоні стартувала з поразки
Новий сезон у Жіночій баскетбольній Суперлізі розпочався матчем "Київ-Баскет" - "Рівне-ОШВСМ". Господаркам протистояння не без проблем вдалося взяти гору.
0
Читати далі
674
У Рівному ганяють маунтенбайкери (ВІДЕО)
У Рівному на пагорбі Слави їздить понад сотня велосипедистів, які приїхали взяти участь у Чемпіонаті України з маунтенбайку.
0
Читати далі
213
Грошові винагороди отримали найрозумніші школярі Рівненщини (ФОТО)
0
Читати далі
93
На Сарненщині через пожежу мало не вибухнув гараж (ФОТО)
0
Читати далі
70
Куди піти рівнянам цього тижня?
0
Читати далі