"Вогні мегаполісу" для неймовірної жінки Рівного - мами Героя

0
675
0
"Вогні мегаполісу" для  неймовірної жінки Рівного - мами Героя

Мама героя "Небесної Сотні" Олександра Храпаченка - Тетяна, перебуває на довготривалому та важкому лікуванні від онкологічного захворювання, щоб не впасти у відчай та депресію, вона відкрила для себе нове заняття, яке прийшлося їй до душі. Подолати депресивний стан за допомогою Арт-терапії Тетяні допомогла волонтер Вікторія Шинкаренко, яка на своїй сторінці у соціальній мережі розмістила пост #Допомагати_легко.

 

"Вчора Тетяна намалювала гарну роботу. Вона настільки захопилась заняттям, що позитивні емоції просто "підривали", людина відчула себе щасливою" - розповіла Вікторія Шинкаренко - "Щодо картини, нам написали, що хочуть придбати її, але наразі вагаємось, продавати її чи ні, адже- це перша робота Тетяни, яку я вважаю потрібно залишити їй".

Як зазначила Вікторія, заняття з Арт - терапії відбуваються щочетверга у Клеванському реабілітаційному центрі для воїнів АТО, й тривають приблизно 3-4 години з перервами. 

Мама героя продовжує боротьбу з раком, але для цього потрібна фінансова підтримка. На сьогодні зібрано 55 тисяч гривень, але не вистачає ще 18 тисяч. Ми всі маємо великий борг перед жінкою, яка віддала сина для того, щоб життя країни та кожного з нас змінилося на краще.

Ми віримо у Вашу силу та доброту. Мар`яна Рева (координатор) – (098) 45-26-916

КАРТКА ПРИВАТБАНК  - 5169 3305 1506 8762

(Картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії», Реву Мар’яну Володимирівну і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва.

 

 

 

0
Суспільство # Рівне # благодійність # Небесна сотня # Храпаченко # Мама Героя # Допомагати легко
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: