Андрій Ніколаєнко: якщо президент – справжній лідер нації, країна може навіть «скинутися» на повернення боргів МВФ

Андрій Ніколаєнко: якщо президент – справжній лідер нації, країна може навіть «скинутися» на повернення боргів МВФ
0
786
0
Андрій Ніколаєнко: якщо президент – справжній лідер нації, країна може навіть «скинутися» на повернення боргів МВФ

Кандидати на пост глави держави повинні конкурувати стратегіями і думати про те, як об’єднати країну, а не обмінюватися жартами під час телеефірів.

Таку думку висловив голова політичної партії «Основа» Андрій Ніколаєнко в ефірі телеканалу «ZIK». «Я хотів повернути нас до дуже важливого моменту, який виглядає для діючого президента як комічний жарт.

Він згадав уривок зі «Слуги народу», де йшлося про різку критику МВФ. І де влада запропонувала громадянам скинутися всією країною, щоб розрахуватися з кредиторами. Нагадую, що в 1998 році, під час Азійської кризи, як мінімум одна країна вийшла з неї дуже успішною – Південна Корея. Коли корейці отримали суперечливі умови співпраці з МВФ, тодішній президент звернувся до людей по допомогу. Громадянам запропонували здати свої особисті коштовності, щоб поповнити золотовалютні запаси країни. Керівництво країни мало високу довіру населення, і власним прикладом підтримало цей заклик. Після цього всі громадяни почали здавати особисті збереження та золото і, таким чином, поповнили державний резерв, зупинили інфляцію, вчасно розрахувалися з кредиторами.

І сьогодні Південна Корея входить до Топ-10 економік світу», – заявив голова партії «Основа».

Андрій Ніколаєнко переконаний, що подібний сценарій можливо втілити і в Україні, але виключно за умови, коли президент стане справжнім лідером нації. «Так може відбуватись, коли громадяни довіряють керівництву країни, яке не ховає гроші в офшорах, не покриває найближче оточення, не грається в президента, а дійсно править державою. Так відбувається і так може бути, коли до керівництва країни прийде справжній державник, який розуміє, що країну потрібно зшивати, а не займатися тим, чим вони займаються – розділенням країни за мовою, за релігією, за історією», – відзначив Ніколаєнко. Голова політичної партії «Основа» також висловився про так звані дебати за участі Петра Порошенка, які відбулись на НСК Олімпійському у неділю, 14 квітня.

«Насправді це не дебати, а скоріше мітинг одного кандидата. Було відомо заздалегідь, що інший кандидат не прийде. Це шоу, дійство, під час якого були певні агітаційні меседжі», – додав очільник «Основи». Нагадаємо – напередодні партія «Основа» вже заявила, що йде на парламентські вибори як самостійний суб’єкт політичної діяльності. Таке рішення було прийнято 8 квітня за підсумками участі партії в президентській кампанії.

 

 

На правах реклами

0
Політика # Рівне # партія ОСНОВА # Валентин Кирилюк # Андрій Ніколаєнко
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
290
На Рівненщині офіційно відкрили академію всебічного супроводу особливих дітей та їх родин
0
Читати далі
87
У Рівному військові лікарі впроваджують новітнє обладнання (ВІДЕО)
0
Читати далі
1192
ЗАВТРА ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ СВЯТКУЄ СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
Главі держави виповнюється 42 роки
1
Читати далі
872
У Рівному військові лікарі впроваджують новітнє обладнання (ФОТО, ВІДЕО)
1
Читати далі
9560
Школи Рівненщини закривають на карантин
1
Читати далі
1427
У Гощанському районі чотири села не платять за комуналку
0
Читати далі
1156
Рівненський аеропорт очолив антирейтинг за кількістю пасажирів
0
Читати далі
634
Через 5-6 років Рівне матиме власні водоочисні споруди: ціна питання – 25 мільйонів євро
0
Читати далі
8530
У Рівному чоловік просто посеред вулиці організував підпільну «наливайку» (ФОТО)
0
Читати далі