6409
0

Президент Петро Порошенко призначив трьох суддів на Рівненщині у місцеві суди.

На Рівненщині призначили нових суддів

Так, на Березнівщині працюватиме Старовецька Юлія Володимирівна. У минулому була помічником народного депутата Миколи Кухарчука (Комуністична партія  2002-05-14 по 2006-05-25). У 2014 працювала заступником голови Березнівського районного суду. Згодом стала суддєю місцевого суду. Власного житла не має. Живе в орендованій квартирі, а прописана у іншому житловому будинку. Автівки теж не має, як і заощаджень.

У Острозькому районі - Василевич Олег Вікторович. Прописаний у Тернопільській області, проте працює в Острозькому суді.

У Володимирецькому районному суді працюватиме Закревський Леонід Володимирович

0
Гроші # судді # Закревський # Старовецька # Василевич
25
Борці Рівненщини привезли медалі Всеукраїнського турніру
У місті Болехів, що на Івано-Франківщині закінчився Всеукраїнський турнір із греко-римської боротьби
0
226
Тимошенко у Рівному: хвилина мовчання, прихильники і сарафанне радіо
0
65
Рівненська "Регіна" програла в Луцьку
Рівненська "Регіна" в рамках жіночої волейбольної Суперліги провела заключні матчі першого етапу Чемпіонату України.
0
139
БК “Рівне” підсилився гравцями зі столиці
Кирило Подковиров та Олександр Сидорук стали гравцями чоловічої команди БК “Рівне”. Напередодні старту фінальної частини Чемпіонату України у Вищій лізі рівняни підсилились двома гравцями з “Київ-Баскет-2”
0
171
Страшна пожежа на Млинівщині: згорів житловий будинок
0
380
Рівненські кікбоксери завойовують золото в Амстердамі
Рівненські кікбоксери рівненської міської федерації WAKO. змагаються на турнірі “YOKOSO”. Змагання приймає Амстердам, який зібрав 1200 учасників з різних країн з материків Європи, Африки та Америки.
388
Рівненські гімнастки успішно позмагалися за "Кубок Дерюгіної" (ФОТО)
Нещодавно фінішував один із топових українських турнірів з художньої гімнастики "Кубок Дерюгіної". Цьогоріч успіхом відзначилися і спортсменки рівненського СК "Золота осінь".