Новорічні ялинки Рівного ще послужать на користь міста

Новорічні ялинки Рівного ще послужать на користь міста
0
284
0
Новорічні ялинки Рівного ще послужать на користь міста

Новорічно-різдвяні свята завершилися, тож багато хто очищає дім від святкового декору. Іграшки і гірлянди ховають в коробки, а новорічні ялинки виносять до сміттєвих баків. Однак на сміттєзвалище вони не потраплять, а послужать для доброї справи. 

Як відомо, вже кілька років поспіль новорічні ялинки зі сміттєвих майданчиків забирають комунальники. Їх використають для опалення.

– Збором та переробкою таких ялинок займаються спеціальні робочі групи,
– пояснив заступник міського голови Рівного Олексій Хмилецький. – За Трестом зеленого господарства закріплений мікрорайон «Північний», за спецкомбінатом – «Ювілейний», за міськшеу – центральна частина міста. У них є спеціальні дробарки, які подрібнять новорічні дерева на тріску. Її використають як пальне для котелень комунальних підприємств. Вони уже 5 років працюють на альтернативному паливі, газу не використовують.

Центральну ялинку демонтували 21 січня. Електрогірлянди передали на зберігання в міськсвітло, а деревину – в Трест зеленого господарства. Тонші гілки подрібнять на тріску, а ділову деревину використають для ремонту лавок у місті.

За матеріалами «7 днів».

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: