Рівнянам на замітку: з'явилися нові вимоги до фотаграфування на паспорт

Рівнянам на замітку: з'явилися нові вимоги до фотаграфування на паспорт
0
702
0
Рівнянам на замітку: з'явилися нові вимоги до фотаграфування на паспорт

За інформацією ДМС України в Рівненській області, оформлюючи чи обмінюючи ID-картку, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, інші документи, що посвідчують особу чи спеціальний статус особи у Міграційній службі здійснюється фотографування обличчя.

У деяких випадках (діти до 12 років та особи, що не можуть пересуватися самостійно) фотокартка за бажанням може подаватися особисто для оформлення або обміну документів. Тобто без фотографування у міграційній службі. В такому випадку, давність зображення на фотокартці візуально не має перевищувати  шести місяців до дати подання фотокартки. Але не допускаються ретуш, редагування, коригування, попередня обробка фотозображення.

Для осіб, які не можуть пересуватися самостійно у зв`язку з тривалим розладом здоров`я, що підтверджується медичним висновком (довідкою) відповідного закладу охорони здоров`я, допускається фотографування у положенні лежачи або у спеціальному сидінні з відповідним фоном над головою.

Фотографуючись дивіться прямо, очі – відкриті, вираз обличчя – нейтральний, рот – закритий, голова та шия – без повороту та нахилу. Допустимий макіяж обличчя світлих, неяскравих відтінків. Але дітей віком до 3-х років  фотографування допускається без нейтрального виразу обличчя, вони можуть посміхатися. А ще діток можна фотографувати  лежачи або в дитячому чи спеціальному сидінні. 

Не можна фотографуватися з нанесеними на обличчя тимчасовими малюнками (крім татуажу/татуювання) або наліпками.

Також не допускається фотографуватися в контактних лінзах з оптичними ефектами, що змінюють колір райдужної оболонки ока та/або форму зіниць. Допустимо фотографуватися в окулярах, якщо особа носить окуляри постійно у повсякденному житті. Те ж саме стосується лицевих й вушних прикрас.

А ще нові норми дозволяють фотографуватися у головних уборах, накидках та інших аксесуарах якщо особа носить їх у повсякденному житті з огляду на релігійні переконання, а також -  штучних предметах та матеріалах (на голові, шиї, надпліччі, плечах, тулубі) згідно з медичними показаннями, що підтверджено медичним висновком (довідкою) відповідного закладу охорони здоров'я.

Наказ МВС України від 18.1.2019 № 875 «Про затвердження Вимог до відцифрованого образу обличчя особи, фотокарток, що подаються для оформлення або обміну документів, що посвідчують особу

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
11
Одинадцять обласних центрів з понеділка в «червоній» зоні
0
Читати далі
12
З понеділка на Рівненщині побільшає «червоних» зон
0
Читати далі
100
Конституційний суд розпускають, доступ до декларацій відновлено
0
Читати далі
53
Добова кількість хворих на COVID-19 в Україні перевалила за 8 тисяч
0
Читати далі
177
Безвіз України з ЄС залишається
0
Читати далі
383
Завтра двадцять вулиць Рівного та декілька навколишніх сіл залишаться без світла
0
Читати далі
377
Зеленський хоче до 2024 року створити в Україні ракету для освоєння космосу
0
Читати далі
224
ЄС погрожує скасувати безвіз з Україною
0
Читати далі
508
Зеленський скликав термінове засідання РНБО через скандальне рішення КСУ
0
Читати далі