Очільник "ОСНОВИ" похвалив Рівненське підприємство: "Така робота - показник того, якою має бути вся країна"

Очільник
0
586
0
Очільник "ОСНОВИ" похвалив Рівненське підприємство: "Така робота  - показник того, якою має бути вся країна"

Про подальші дії, задачі, головну мету та результат після виборів обговорив партійний актив "ОСНОВИ". Сьогодні у Рівне приїхали очільники партії різних областей: Львівської, Вінницької, Хмельницької, Волинської, Тернопільської та безпосередньо Рівненської. 

Під час переговорів, голова партії Андрій Ніколаєнко розповів, що наспраді сьогодні у Рівному заплановані дві зустрічі, одна з патрійним активом, а інша з жителями Рівного, наголошуючи, що народу потрібно дивитись лише на себе, й самим вирішувати суспільно-важливі питання.

 

"Насправді у нас в Рівному сьогодні дві зустрічі, з партійним активом, який з`їхався з усієї Західної України для того аби проговорити хід передвиборчої кампанії, поставити завдання по тому як її потрібно проводити. Наші партійці сьогодні будуть отримувати настанови, вказівки, когось можливо будемо журити за те що недостатньо ефективно працюють.

Друга зустріч запланована з рівнянами, я сам як керівник передвиборчого штабу Сергія Тарути і як голова партії буду розповідати чому саме Сергій Тарута  достойний кандидат, якого Рівненщина й Західна Україна також має підтримати. Я розумію, що "Основа" нова партія на політичному схилі України, що ще не всі добре розуміють хто це, що це, чому, з якими ідеями ми йдемо. Тому наше велике завдання на таких зустрічах - переконувати, пояснювати й чітко підкреслювати, що незважаючи на те, що сьогодні ряд опозиційних партій кажуть - потрібно дивитись куди завгодно, а не туди, куди дивиться Петро Порошенко або інші говорять нам лише в Європу. Ми - та політична сила, яка намагається донести нашим людям, що потрібно дивитись самим на себе і розуміти, що ніхто за нас не вирішить питання війни та миру, розвитку й економіки. Тому наше завдання гуртувати українців навколо ідеї економічного прагматизму, навколо національної й української ідеї. Яка полягає в потужній економіці, захисті українців не лише дома, а й на передовій. Такі дії повинні дати інші можливості длярозвитку України. Ось про що я сьогодні буду говорити з жителями Рівного й іншими жителями областей Західної України, які сьогодні приїхали на зустріч". - розповів голова партії "Основа" Андрій Ніколаєнко. 

 

Як зазначив Андрій Ніколаєнко, найкраще спілкування з людьми - невимушене. Також голова партії похвалив роботу рівненського Льонокомбінату, й підкреслив, що так повинні працювати всі підприємства в Україні.  

 

 

"Я люблю спілкуватись з людьми просто на вулиці. Наприклад у Хмельницькому, ми пішли на ринок. Якщо хочеш поспілкуватись і зрозуміти, що думають люди, потрібно йти туди де вони ходять невимушено. А не збирати їх". - розповів Андрій Ніколаєнко. - "Сьогодні плануємо поїхати на Льонокомбінат. Це суперове підприємство, показник того, якою має бути вся країна, адже првильно, коли знаходиться приватний інвестор, який інвестує, виробляє, а не везе з Китаю або інших країн тканину, з неї виготовляє українську продукцію, яка потім йде на реалізацію не лише на внутрішній ринок, але й на експорт. Тому ми поспілкуємось з колективом на різні теми. В свою чергу ми як партія розповідаємо про такий досвід у різних областях. До слова, партійні футболки ми замовляли саме у Рівному, а не купували деінде поганої якості. Наше виробництво - це набагато краще, ефективніше й дешевше". - підкреслив Андрій Ніколаєнко. 

 

 

 

На правах реклами

0
Політика
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
529
П'яна бійка: на Млинівщині знайшли тіло мертвого чоловіка
0
Читати далі
1176
На Рівненщині поліція затримала на хабарі голову РДА
0
Читати далі
125
Рівненський військовий полігон ОК"Захід" тепер готуватиме водіїв різних категорій
0
Читати далі
81
"Перший старт" дошкільнят відбувся на Рівненщині
0
Читати далі
2976
На Рівненщині з мільйонами затримали учасника мережі підкупу за кандидата у Президенти
1
Читати далі
328
У Бармаках затримали 20-річного наркоторговця метамфетаміном
0
Читати далі
192
"Французька Весна" повертається до Рівного
0
Читати далі
187
На Рівненщині від грипу померла жінка
0
Читати далі
272
Афери з кредитами: у Вараші "розвели" на гроші клієнтів
А також причетність до злочину 23-річної працівниці банку
0
Читати далі