Очільник "ОСНОВИ" похвалив Рівненське підприємство: "Така робота - показник того, якою має бути вся країна"

Очільник
0
755
0
Очільник "ОСНОВИ" похвалив Рівненське підприємство: "Така робота  - показник того, якою має бути вся країна"

Про подальші дії, задачі, головну мету та результат після виборів обговорив партійний актив "ОСНОВИ". Сьогодні у Рівне приїхали очільники партії різних областей: Львівської, Вінницької, Хмельницької, Волинської, Тернопільської та безпосередньо Рівненської. 

Під час переговорів, голова партії Андрій Ніколаєнко розповів, що наспраді сьогодні у Рівному заплановані дві зустрічі, одна з патрійним активом, а інша з жителями Рівного, наголошуючи, що народу потрібно дивитись лише на себе, й самим вирішувати суспільно-важливі питання.

 

"Насправді у нас в Рівному сьогодні дві зустрічі, з партійним активом, який з`їхався з усієї Західної України для того аби проговорити хід передвиборчої кампанії, поставити завдання по тому як її потрібно проводити. Наші партійці сьогодні будуть отримувати настанови, вказівки, когось можливо будемо журити за те що недостатньо ефективно працюють.

Друга зустріч запланована з рівнянами, я сам як керівник передвиборчого штабу Сергія Тарути і як голова партії буду розповідати чому саме Сергій Тарута  достойний кандидат, якого Рівненщина й Західна Україна також має підтримати. Я розумію, що "Основа" нова партія на політичному схилі України, що ще не всі добре розуміють хто це, що це, чому, з якими ідеями ми йдемо. Тому наше велике завдання на таких зустрічах - переконувати, пояснювати й чітко підкреслювати, що незважаючи на те, що сьогодні ряд опозиційних партій кажуть - потрібно дивитись куди завгодно, а не туди, куди дивиться Петро Порошенко або інші говорять нам лише в Європу. Ми - та політична сила, яка намагається донести нашим людям, що потрібно дивитись самим на себе і розуміти, що ніхто за нас не вирішить питання війни та миру, розвитку й економіки. Тому наше завдання гуртувати українців навколо ідеї економічного прагматизму, навколо національної й української ідеї. Яка полягає в потужній економіці, захисті українців не лише дома, а й на передовій. Такі дії повинні дати інші можливості длярозвитку України. Ось про що я сьогодні буду говорити з жителями Рівного й іншими жителями областей Західної України, які сьогодні приїхали на зустріч". - розповів голова партії "Основа" Андрій Ніколаєнко. 

 

Як зазначив Андрій Ніколаєнко, найкраще спілкування з людьми - невимушене. Також голова партії похвалив роботу рівненського Льонокомбінату, й підкреслив, що так повинні працювати всі підприємства в Україні.  

 

 

"Я люблю спілкуватись з людьми просто на вулиці. Наприклад у Хмельницькому, ми пішли на ринок. Якщо хочеш поспілкуватись і зрозуміти, що думають люди, потрібно йти туди де вони ходять невимушено. А не збирати їх". - розповів Андрій Ніколаєнко. - "Сьогодні плануємо поїхати на Льонокомбінат. Це суперове підприємство, показник того, якою має бути вся країна, адже првильно, коли знаходиться приватний інвестор, який інвестує, виробляє, а не везе з Китаю або інших країн тканину, з неї виготовляє українську продукцію, яка потім йде на реалізацію не лише на внутрішній ринок, але й на експорт. Тому ми поспілкуємось з колективом на різні теми. В свою чергу ми як партія розповідаємо про такий досвід у різних областях. До слова, партійні футболки ми замовляли саме у Рівному, а не купували деінде поганої якості. Наше виробництво - це набагато краще, ефективніше й дешевше". - підкреслив Андрій Ніколаєнко. 

 

 

 

На правах реклами

0
Політика
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
29
Юні футболісти з Рівненщини– переможці Всеукраїнського турніру
Вихованці ДЮСШ Здолбунівської районної ради Рівненської області успішно виступили на Всеукраїнському дитячому турнірі з футболу, присвяченому Міжнародному дню сім’ї. Турнір проходив 16 травня у м. Львів.
0
Читати далі
270
ДТП на Соборній у Рівному: легкових в‘їхав у дерево (ФОТО)
0
Читати далі
43
У Млинові мало не згорів житловий будинок (ФОТО)
0
Читати далі
89
Рівненський плавець виграв бронзу Чемпіонату України
З 16 по 20 травня 2019 року в Кам'янському Дніпропетровської області відбувся Чемпіонат України з плавання серед спортсменів з вадами слуху.
0
Читати далі
118
На Рівненщині знешкодили гранатометний постріл (ВІДЕО)
0
Читати далі
52
Рівненські бейсболісти здобули срібло Чемпіонату України
В Києві з 16 по 19 травня пройшли фінальні ігри Чемпіонату України з бейсболу серед юніорів.
0
Читати далі
1210
На Рівненщині оголосили штормове попередження
0
Читати далі
146
80-річна рівнянка "наплавала" перемогу на "Фестивалі ветеранів"
0
Читати далі
580
Спирту на понад три мільйони вилучили з незаконного обігу на Рівненщині (ФОТО)
0
Читати далі