Очільник Рівненської ОДА докласть руку до вирішення нагальних проблем ліквідаторів

Очільник Рівненської  ОДА докласть руку до вирішення нагальних проблем ліквідаторів
0
628
0
Очільник Рівненської  ОДА докласть руку до вирішення нагальних проблем ліквідаторів

25 квітня, напередодні Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС Олексій Муляренко зустрівся з чорнобильцями. Голова ОДА запевняє, лише під час  діалогу з ліквідаторами можна буде досягнути чималих результатів у вирішенні нагальних проблем.

«Цьогоріч для Рівненщини на соціальне забезпечення постраждалих передбачено близько 300 мільйонів гривень, а це на третину більше, аніж торік. До того ж за новими, прозорими, правилами відбувається процедура оздоровлення – у 2017 році вперше для чорнобильців застосували такий підхід, коли людина може сама вільно вибирати санаторій. Водночас, потребує оновлення процес організації дитячого харчування. Адже нерідко тендери тривають до півроку», - наголосив Олексій Муляренко.

Відтак, проблеми з організацією дитячого харчування потрібно вирішувати, переконаний очільник області. Щоб зрушити справу з мертвої точки Олексій Муляренко доручив своєму заступнику підготувати проектного листа до  Мінсоцполітики із пропозицією внести зміни в процедуру.

Водночас чорнобильці попросили посприяти у вирішенні питання щодо розробки плану території, де знаходяться їхні земельні ділянки. Вирішили – ОДА клопотатиме перед обласними депутатами щодо виділення коштів на впорядкування цих територій, адже там знаходяться ділянки також і афганців, і учасників АТО.

Нагадаємо, на Рівненщині нині проживає понад 340 тисяч громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Серед яких: понад вісім тисяч осіб, віднесених до 1 категорії, три тисячі ліквідаторів 2 – 3 категорій, та понад 105 тисяч потерпілих дітей. Також на Рівненщині близько третини пенсіонерів отримують виплати за «чорнобильським» законодавством, з них 700 ліквідаторів з інвалідністю.

Територія п'яти районів - Володимирецького, Дубровицького, Зарічненського, Рокитнівського та Сарненського - відноситься до радіоактивно забрудненої від наслідків Чорнобильської катастрофи.

0
# Рівне # Олексій Муляренко # Рівненська ОДА # Чорнобильська катастрофа
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
10
В Україні можуть ввести податок для тих, хто працює за кордоном
0
Читати далі
48
Артема Ситника не можуть звільнити з посади голови НАБУ
0
Читати далі
119
Коли відбудеться другий тур виборів мерів міст
0
Читати далі
250
Скільки вихідних українці матимуть у листопаді
0
Читати далі
240
Володимир Хомко: «низька явка виборців спотворює вибори»
0
Читати далі
330
Не прийшов кожен п’ятий: чому українці не ходили голосувати
1
Читати далі
230
Сьогодні два десятка вулиць Рівного та чотири навколишні села будуть без світла
0
Читати далі
6673
Екзит-пол: кандидати в мери Коваль та Шакирзян набрали по 18% і виходять в другий тур
3
Читати далі
200
Усі виборчі дільниці Рівненщини розпочали роботу без порушень
0
Читати далі