"ОДЕК" повернув чемпіонство в рівненському обласному "Меморіалі Володимира Шморгуна" [+ВІДЕО]

0

У неділю, 26 березня, на запасному полі стадіону "Авангард" відбулися заключні поєдинки відкритого обласного турніру "Меморіал Володимира Шморгуна".  Перед цим у суботу, 25 березня, були зіграні півфінальні матчі цих змагань. Про це пише інформслужба РОФФ.

1/2 фіналу, 25 березня (субота)

11:00 ОДЕК - ФК "Малинськ" 0:0 пп 5:4 12:30 "Водник" - "Случ" (Березне) 2:1

Фінали, 26 березня (неділя)

11:00 Гра за 3-є місце. ФК "Малинськ" - "Случ" 12:30 Фінал. ОДЕК - "Водник" 1:1 пп 4:3

Без сумніву, саме півфінальний матч між ОДЕКом та ФК "Малинськ" можна було назвати головним матчем турніру. Команди так і не змогли забити в основний час і долю путівки до фіналу визначили у серії післяматчевих пенальті, яку краще пробили оржівці.

Щоправда, для ОДЕКа фінал виявився не менш складним, аніж попередній поєдинок. Нагадаємо, що саме "Водник" став єдиною командою, яку оржівський клуб так і не зміг обіграти на груповому етапі.  І у фінальному матчі проти студентів Оржів не тільки не зміг першим забити, але й пропустив м`яч за десять хвилин до завершення гри. Щоправда, завдяки фінальному штурму ОДЕК на останніх хвилинах все ж зрівняв рахунок у зустрічі - 1:1. А вже у серії післяматчевих одинадцятиметрових оржівський клуб вдруге за два дні став кращим - 4:3.

Таким чином, після річної перерви ОДЕК із Оржева знову став переможцем Меморіалу Шморгуна. Для цієї команди подібний титул став четвертим за останні п`ять років.

Кращими гравцями Меморіалу стали: гравець - Михайло Трофімчук (ОДЕК), голкіпер - Максим Бицюк (ОДЕК), захисник - Леонід Камінчук ("Случ" ), півзахисник - Олександр Кухарчук ("Водник"), нападник - Віталій Брикса (ФК "Малинськ").