Одеське
0
176
0

У першому півфінальному матчі Вищої баскетбольної ліги одеські динамівці без проблем розібралися із БК "Рівне".

Обидві команди розпочали матч на швидких обертах. Вже за 30 секунд після стартового вкидання відкрив рахунок у матчі один з лідерів одеситів – Ярослав Скрипець, який закинув два бали після проходу під кільце суперника, проте Рівне відповіло триочковим від Сергія Макарова.

Проте після цього “Динамо” знову вийшло вперед зусиллями Новікова та того ж таки Скрипця. В середині чверті перевага господарів пакету складала 10 очок, а завершилася чверть за рахунку 25:15. В другій десятихвилинці команди зробили більший акцент на захисні дії та як наслідок на двох закинули лише 22 бали за чверть.

Третя десятихвилинка розпочалася з триочкової спроби від снайпера динамівців – Ростислава Кривича, проте ця спроба була не влучна. Але вже наступний триочковий від цього гравця через хвилину – досяг цілі та засвітив на табло +17 для “Динамо”. Надалі гості робили деякі спроби повернутися в боротьбу, проте команда господарів постійно відповідала ще більшим ривком.

Як наслідок фінальна сирена зафіксувала на табло УСК “Одеса” невтішні для гостей 85:54. Кращими в цьому матчі стали Олександр Шашков в Одеси, який реалізував 5 влучних дальніх атак і заробив 18 очок та Назарій Кісільчук у Рівного з 17 балами в активі.

Продовження боротьби відбудеться сьогодні, 15 квітня о 15:00.

БК “Динамо-Одеса” – БК “Рівне” – 85:54

БК “Динамо-Одеса”: Шашков – 18оч; Скрипець – 15оч; Новіков – 15оч.

БК “Рівне”: Кісільчук – 17оч; Стоноженко – 11оч.

0
Спорт # Одеса # БК РІвне # Динамо
Бронзові медалі традиційного Міжнародного турніру з баскетболу серед чоловічих команд ветеранів Lutsk International Basketball Cup 2018 здобула рівненська команда “Baltic House”.
0
302
Ветерани рівненського баскетболу грають на Міжнародному турнірі
Ветерани рівненського баскетболу виступають на міжнародному турнірі в Луцьку. Дев'ять команд серед яких представники України, Білорусі, Польщі та Литви взяли участь у традиційному міжнародному турнірі з баскетболу серед ветеранів Lutsk International Вaske
0
66
БК "Рівне" запрошує на спільне тренування вболівальників
Гравці баскетбольного клубу “Рівне” запрошують усіх своїх прихильників безпосередньо приєднатися до команди та разом провести спільне тренування. Нагода об’єднатися разом у велику сім’ю БК “Рівне” буде 9 вересня о 10:00 у центрі Рівного на Майдані Незалеж
0
128
Рівнянка допомогла перемогти збірну Словаччини з баскетболу
Гравчиня Баскетбольного клубу “Рівне” Тетяна Гаврильчик стала найрезультативнішим гравцем у складі жіночої Збірної України U-18 у товариському матчі проти одноліток із Зібрної Словаччини.