"Олімпійське літо": у Хрінниках відпочивають спортивно

0
305
0
  • "Олімпійське літо": у Хрінниках відпочивають спортивно
  • "Олімпійське літо": у Хрінниках відпочивають спортивно
  • "Олімпійське літо": у Хрінниках відпочивають спортивно

Черговий раз «Олімпійське літо» збирає своїх прихильників на спортивних майданчиках. Цього разу діти, які відпочивають в  дитячому санаторії «Хрінники», що в Демидівському районі, зібрались для участі у цих фізкультурно-оздоровчих заходах.Допомагає санаторію в організації такого дозвілля комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. Спільно з Відділенням НОК України в Рівненській області, вони щороку проводять тут різноманітні спортивні естафети та конкурси.

В програмі заходу на учасників очікували як індивідуальні, так і командні завдання. Під час останніх, вихователі попередньо розподілили дітей на приблизно рівні вікові команди. Це дозволило створити однакові умови для всіх. Команди досить успішно успішно проходили дистанції естафет «Флорбол», «Рівновага», «Баскетбол», «Спортивна піраміда» та «Кільця».

За підсумком п’яти стартів став беззаперечним тріумф команди «Спортсмени», яка не тільки вдало підібрала собі назву, а й у справедливій боротьбі зайняла почесне перше місце п’єдесталу. Визначились і лідери в індивідуальних конкурсах. Тут найкращими стали: Олеся Сич (конкурс «Скакалка»), Станіслав Гіс (конкурс «Теніс») та Арсеній Тимощук (конкурс «Кільця»).

Оскільки дитячий санаторій «Хрінники» знаходиться у мальовничому місці, поруч з річкою Стир, тут традиційно проходить фізкультурно-оздоровчий захід «Школа плавання». Розрахований він на дітей різних вікових категорій. Тренери розповіли підростаючому поколінню про різні техніки плавання, навчали правильно триматися на воді. Для багатьох це був перший досвід і перемога над собою.

 

 

 

0
Спорт # Рівненщина # хрінники # Прес служба Спорт для всіх
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
812
Понищену фотозону у Костополі відреставрують за рахунок міста (ФОТО)
0
Читати далі
142
Рівняни проти рабства
У центрі Рівного відбулася всесвітня щорічна акція «Хода за свободу», присвячена Європейському дню боротьби з торгівлею людьми та посиленню обізнаності громадян про цю проблему.
0
Читати далі
1235
У Рівному розшукують чоловіка, котрий пограбував двох рівнянок у громадському транспорті(ФОТО)
0
Читати далі
117
Результати півмарафону на Покрову в Рівному
Світлана Ільченко з Нетішина та Микола Станіславський з Рівного стали переможцями «Pokrova Half Marathon 2019». Подія відбулася 14 жовтня і зібрала понад 200 бігунів-аматорів з усієї України.
0
Читати далі
2457
Перший сучасний рівненський автобус скоро виїде на дорогу (ФОТО)
1
Читати далі
147
У Рівному за 7 днів захворіло вже більше пів тисячі людей
За даними закладів охорони здоров′я міста Рівного, на третьому тижні жовтня 2019 року захворіло понад 600 осіб.
0
Читати далі
77
У Рівному відбудеться інклюзивний концерт
26 жовтня о 17.00 годині у Рівненському міському Палаці дітей та молоді відбудеться інклюзивний концерт за участю людей з інвалідністю.
2
Читати далі
138
За сигналом "Тривога" прибули всі оперативні служби цивільного захисту міста Рівного
18 жовтня, з метою оперативного реагування на надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду, які можуть виникнути на об’єктах життєзабезпечення обласного центру, за ініціативи управління надзвичайних ситуацій Рівненського міськвиконкому та за підтримки мі
0
Читати далі
336
У Рівному на «Північному» горів легковик (ФОТО)
0
Читати далі