Онкохвора Алла Ткаченко отримала препарат необхідний для життя

Онкохвора Алла Ткаченко отримала препарат необхідний для життя
0
857
0
Онкохвора Алла Ткаченко отримала препарат необхідний для життя

Кілька років поспіль, на кожну комісію чи сесію Рівненської обласної ради з благаннями про фінансову допомогу приходить пані Алла Ткаченко. Люди, що дотичні до політичного життя області впізнають і знають проблему. Це була неможливість придбати препарат «Трастумаб», що критично їй потрібен для того аби жити. 

Безліч людей допомогали як могли, часто на комісіях вона виступає і дякує їм, проте грошей їй вистачало всього на курс і до наступного сесійного засідання вона знову просила про допомогу. Нарешті їй вдалось допроситись результату.

Про це повідомляють в управлінні охорони здоров`я:

Нещодавно пані Алла отримала повний комплекс хіміотерапевтичних засобів безкоштовно, за кошти державної казни. Це планове постачання 2016 року, на порозі отримання препаратів за минулий рік.Згодом - 2018. Окрім цієї пацієнтки, препарат «Трастумаб» надійшов й для решти пацієнтів, таких як пані Алла. Безкоштовно, до кінця року онкохворі за призначенням лікаря зможуть його використовувати.

Головне фото- відео 4влада

 

0
Здоров'я
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
165
33 мільйони гривень виплатять на підтримку сільського господарства на Рівненщині
0
Читати далі
100
Восьму річницю ЖК « На Щасливому» святкувало все Рівне (ФОТО)
0
Читати далі
170
Борець з Костопільщини їде змагатися у Польщу
Борець із Костопільщини, вихованець тренера Юрія Семигути Назар Бугай їде на Міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків у місті Паб'яніце.
0
Читати далі
96
Рівненські "вересівці" перемогли на турнірі пам'яті Володимира Дударенка
Минулого тижня під егідою Рівненської обласної федерації футболу відбувся другий щорічний турнір пам`яті Володимира Дударенка. У змаганні упродовж 11-12 жовтня брали участь 5 команд - "Спартак" (Дубно), ДЮСШ "Верес-1" U-15, ДЮСШ "Верес-2" U-15, Костопільс
0
Читати далі
623
На Рівненщині автобус збив велосипедистку: жінка у реанімації
0
Читати далі
301
Суд скасував штраф «Рівнегазу» у 850 тисяч
0
Читати далі
149
До Рівного приїхав всесвітньо відомий профессор, аби розповісти про сучасні методи лікування порушень ритму серця (ФОТО)
0
Читати далі
457
Рівненські архітектори «напорушували» на два мільйони бюджетних коштів
0
Читати далі
115
Відомі найспортивніші громади Рівненщини
Вже традиційно, протягом вересня, у містах обласного значення, районах та ОТГ Рівненської області відбувалися фізкультурно-оздоровчі заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту України. Це заочні змагання, які складалися з різноманітних масових заході
0
Читати далі