Оржівський "ОДЕК" продовжує лідирувати в Чемпіонаті України

Оржівський
0
353
0
Оржівський "ОДЕК" продовжує лідирувати в Чемпіонаті України

Оржівський "ОДЕК" вдома приймав "Покуття" із Коломиї в рамках 4 туру аматорського Чемпіонату України з футболу.

Господарі вийшли на цей матч із дебютантом – досвідчений воротар Богдан Когут, дуже добре відомий на професіональному всеукраїнському рівні, після прощання з луцькою Волинню мав підписувати контракт із іншим клубом Першої ліги ПФЛ – Арсеналом, але кияни знялися з турніру, тож він погодився зіграти за ОДЕК.

Долю центрального матчу туру вирішив кутовий від правого прапорця, який подавав Богданов (один із «джокерів» Поліщука). На навіс пішов центрбек Іван Мучак, вискочив з-за спини Лазорика й вивіреним ударом головою відправив м’яча в ворота – 1:0. Складний матч тримав фанів у напруженні до самої кінцівки, але в підсумку ОДЕК виграв і закріпився на першому місці. 9 матчів починаючи з квітня місяця оржівці не знають поразок у Чемпіонаті ААФУ (6 перемог, 3 нічиї, голи 22:4).

ОДЕК (Оржів) — Покуття (Коломия) — 1:0

Гол: Мучак, 61

ОДЕК: Когут, Наумець, Мучак, Кадепський, Красномовець, Кошка, Ніколайчук (Чикалюк-Козакевич, 89), Апанчук (Капустинський, 56), Трофімчук© (Газицький, 81), Семенчук (Коляда, 69), Ничипоренко (Богданов, 46). Запасні: Омелянюк, Соловей. Головний тренер: Володимир Поліщук.

Покуття: Гоменюк, Москалик, Лазорик©, Локатир, Хандій, Свиридов, Сікач, Курташ (Блащук, 80), Кушецький, Ковальчук (Карапка, 61), Головачук (Топчевський, 72). Запасні: Мегдиник, Громоляк, Габрух. Головний тренер: Сергій Турянський.

  • 18:00, 25.08.2019. Оржів. Стадіон «ОДЕК-УКРАЇНА». 400 глядачів, поле 4, +27С
  • Суддя: Кононов Владислав (Київська обл.)
  • Попередження: Локатир, 15, Кушецький, 21, Красномовець, 49, Наумець, 74, Ніколайчук, 74, Курташ, 79

За матеріалами SPORTARENA

0
Спорт
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: