Оржівський "ОДЕК" з перемоги стартував у аматорському Чемпіонаті України

Оржівський
0

З виїзної перемоги з рахунком 2:0 над "Світанок Агросвіт" з села Шляхове, що на Вінниччині стартував ФК "ОДЕК" із Оржева у Чемпіонаті України серед аматорських команд.

Після більш-менш рівного нічийного першого тайму, у другій половині гри рахунок відкрив Владислав Семенчук, перевагу закріпив і встановив остаточний рахунок гри Віктор Газицький.

Наразі організатори змагань  - Асоціація Аматорського футболу ще не опублікувала календар змагань, тож, коли і з ким гратиме "ОДЕК" наступний матч наразі невідомо.

Інформаційна служба ФК "ОДЕК" (Оржів)

0
Спорт # футбол Рівненщина # ФК ОДЕК Оржів # Чемпіонат України футбол
2397
Рівненський "Верес" здобув нічию у Вінниці
Рівненський "Верес" не зумів обіграти "Ниву" у Вінниці. На гол Михайла Шестакова господарі відповіли точним ударом Дениса Долінського. "Нива" вперше у чемпіонаті не програла, а "Верес" вперше - не переміг.
0
1402
В "ОДЕКа" та "Малинська" поменшало суперників в Чемпіонаті України
Як повідомив портад Footboom, Чемпіонат ААФУ перед самим стартом зазнав ще однієї втрати. Стало відомо, що у сезоні 2019-2020 років не зіграє ФК “Кривий Ріг”. За неофіційними даними, інвестори клубу втратили інтерес до проекту.
0
6103
ФК "Малинськ" внічию зіграв перший півфінал Чемпіонату України
На Сумщині ФК “Малинськ” у понеділок, 17 червня, провів свій перший матч півфіналу Чемпіонату України серед аматорів сезону 2019 року.
0
2049
ФК “Малинськ” пробився до півфіналу Чемпіонату України
За сумою двох поєдинків у 1/4 фіналу Чемпіонату України серед аматорів ФК Малинськ пройшов до півфіналу змагань. Тепер представнику Рівненщини вже гарантовані як мінімум бронзові нагороди всеукраїнського гатунку.
0
1739
ФК “Малинськ” відіграє перший матч чвертьфіналу Чемпіонату України на Херсонщині
Етапи 1/4 фіналу та 1/2 фіналу аматорського Чемпіонату України з футболу будуть проведені з двох матчів, вдома та на виїзді.