Отримати номерні знаки без черг через е-кабінет тепер можна у Рівному

Отримати номерні знаки без черг через е-кабінет тепер можна у Рівному
0
1058
0
  • Отримати номерні знаки без черг через е-кабінет тепер можна у Рівному
  • Отримати номерні знаки без черг через е-кабінет тепер можна у Рівному

Як інформує РСЦ МВС Рівненської області: Ніяких черг!

Тепер аби отримати індивідуальні номерні знаки без жодного візиту до сервісного центру МВС у Рівному і на території України можна через е-кабінет.

Жителі рівненщини можуть замовити та оплатити виготовлення індивідуального номерного знаку онлайн, а отримати готовий номерний знак – в найближчому відділенні “Нова пошта”.


У грудні 2018 року відбувся запуск Електронного кабінету водія. Користувачу кабінету надається інформація про його водійські посвідчення, транспортні засоби, власником яких він є, та адміністративні правопорушення, у яких він був винуватцем.

В кабінеті користувач може сплатити неоплачені штрафи, зареєструватися в електронній черзі на отримання послуг в сервісних центрах МВС, замовити безкоштовну чи платну послугу перевірки транспортного засобу за його VIN-кодом.

До сьогодні вищезгадана послуга надання витягу з Єдиного державного реєстру МВС була єдиною послугою сервісних центрів МВС, що повністю доступна онлайн.


Відтепер громадянин також може перевірити можливість замовлення конкретного індивідуального номерного знаку, замовити та оплатити його виготовлення просто не виходячи з дому.

Забрати готовий номерний знак водій зможе в зручному за розташуванням відділенні “Нова пошта”, яке він самостійно обирає під час замовлення знаку.

Переведення послуги в онлайн-площину дозволить державі спростувати міфи, пов’язані з отриманням ІНЗ, зробить послугу більш популярною та знищить будь-які корупційні ризики.

В майбутньому планується запуск повноцінної прозорої системи замовлення усіх державних номерних знаків через Електронний кабінет водія, що матиме ще більший антикорупційний ефект.

Для того, щоб скористатися новою послугою, потрібно авторизуватися в Електронному кабінеті водія.

Онлайн-сервіс доступний на сайті e-driver.hsc.gov.ua та на Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі «Електронні послуги». Доступ до е-Кабінету здійснюється за допомогою цифрового підпису, BankID або MobileID.

У розділі «Замовлення ІНЗ» потрібно підібрати індивідуальний номерний знак, перевіривши його унікальність та зовнішній вигляд. Якщо введений номер іще ніким не зайнятий, система автоматично розрахує вартість замовлення ІНЗ.

На цьому етапі користувач може обрати один серед двох можливих способів отримання ІНЗ: доставка у відділення «Нова пошта» або можливість самостійно забрати виготовлені номери у Головному сервісному центрі МВС у Києві (безкоштовно).

Наступний етап — автоматичне формування заяви на отримання ІНЗ, яку користувач повинен підписати за допомогою власного кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

Завершенням процесу отримання послуги є оплата ІНЗ.


Варто зазначити, що вартість послуги доставки «Нова пошта» фіксована – 500 грн.


Ще зовсім недавно у процесі замовлення номерів автовласники були змушені щонайменше тричі звертатись до Головного чи територіального сервісного центру МВС: уперше – щоб перевірити, чи вільний конкретний номерний знак, вдруге – щоб замовити виготовлення та підписати макет ІНЗ, і втретє – щоб забрати готовий номерний знак. Це вимагало значних витрат часу та коштів громадян.


Завдяки Електронному кабінету водія усі громадяни України, незалежно від місця їх проживання, мають однакові можливості отримати державну послугу прозоро, з мінімальними витратами часу та зусиль.

Окрім того, автоматизована система перевірки вільних комбінацій дозволяє виключити з алгоритму надання послуги людський фактор, а, отже, і корупційну складову.


За перші чотири місяці роботи в Кабінеті зареєструвались понад 77 000 користувачів – фізичних осіб – та майже з 500 – юридичних.

За цей час користувачі подали більше 167 000 заяв онлайн.

Послугу безкоштовного витягу з Єдиного реєстру транспортних засобів та їхніх власників за цей час було надано близько 133 тис. разів.

Також водії часто замовляли платний витяг з Єдиного реєстру транспортних засобів та їхніх власників (понад 7 тис.) та користувались сервісом запису в електронну чергу до сервісних центрів МВС (більш ніж 23 тис. записів).


Довідка:
*Індивідуальний номерний знак (ІНЗ) – номерний знак, що може бути виготовлений на індивідуальне замовлення власника транспортного засобу (ТЗ). За одним ТЗ може бути закріплений лише один ІНЗ; його можливо замовити лише як додаток до, але не замість державного номерного знаку, що видається власнику під час реєстрації ТЗ. Після отримання ІНЗ власник зобов‘язаний в 10-денний термін перереєструвати ТЗ в будь-якому територіальному сервісному центрі МВС. Під час перереєстрації ТЗ в свідоцтво про реєстрацію вноситься примітка стосовно наявності ІНЗ. Детальніше про послугу за посиланням.
РСЦ МВС в Рівненській області

0
# Рівне # Рівненщина # отримання номерних знаків через е-кабінет # без візитів до сервісного центру мвс # без черг
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
350
З магазину до ізолятора: полісмени затримали злодіїв, котрі намагались винести з крамниці продукти (ФОТО)
0
Читати далі
141
Рівненські копи здали кров на порятунок онкохворих діток (ФОТО)
0
Читати далі
97
Двох рівнян судили за оранізацію грального бізнесу у місті
0
Читати далі
579
У Сарнах затримали місцевого торговця амфетаміном
0
Читати далі
206
«ВЕРЕС» заплатить 25 тисяч штрафу за піротехніку та зламані стільчики
0
Читати далі
385
В Дубні чоловік під домашнім арештом намагався пограбувати будинок
0
Читати далі
366
Група чоловіків до смерті побила людей за те, що йшли проїзною частиною
0
Читати далі
236
«INTER BETON» - «спортивний інвестор» Рівненщини
0
Читати далі
200
Перспективний план утворення ОТГ Рівненської області на розгляді в Мінрегіоні
0
Читати далі