П’ятниця 13 для «Царя»: у Рівному готуються скинути голову обласної ради

П’ятниця 13 для «Царя»: у Рівному готуються скинути голову обласної ради
0
8332
0
П’ятниця 13 для «Царя»: у Рівному готуються скинути голову обласної ради

Така собі революція серед «бояр» Рівненської обласної ради назріває вже на цю п’ятницю, 13-го березня. Цього дня відбудеться чергове засідання сесії, під час якої будуть вирішувати питання звільнення Олександра Данильчука, якого в народі вже прозвали «Царем».

П'ятниця 13-го повинна показати, скільки корумпованих політиків засідає в залі Рівненської облради. Адже загальновідомо, що «цар» на своєму троні сидить саме завдяки своєму фінансовому впливу на депутатів. І владу тримає не лише над ними, але й загалом над всією областю. Ми не будемо називати імен маріонеток Данильчука, ви їх чуєте мало не щодня.
Результат пошуку зображень за запитом данильчук коваль
На фото Олександр Данильчук разом зі своїм «підопічним» – Віталієм Ковалем. Саме «царю» він зобов'язаний посадою голови Рівненської ОДА. 

Пролог


Історія конфлікту почалась ще восени 2019 року, коли місцеві медіа почали активно обговорювати ймовірну відставку Данильчука: депутатам не сподобалась зухвалість та тиск «царя» на них. І в січні цього року «бояри» почали збирати підписи на його звільнення.

14 лютого на сайті облради з’явився проект рішення «про позбавлення повноважень голови облради О. Данильчука».


Одразу після цього на сайті з’являється інший проект рішення: «про позбавлення повноважень заступника голови Ради Олексія Бучинського» – ініціатора «революційного» перевороту. Щоправда, 11-го березня, депутати вирішили зняти питання про його звільнення з порядку денного. Отже, Бучинський-заколотник залишається.

Водночас «цар» починає викликати депутатів до себе в кабінет.

Ми писали про це у матеріалі: «Щоб забрали голоси за відставку»: як «Цар» депутатів на килим викликав

Достовірно невідомо, які суми їм наобіцяв Данильчук. Але факт – є факт. Двоє депутатів відкликають свої голоси, а проект рішення зникає з сайту Ради.

Через декілька днів Telegram-канал «Штірліц» публікує проект бюджету Рівненщини і все стає на свої місця.

Згідно документу, цьогоріч на розвиток Рівненщини повинно бути спрямовано 60 мільйонів гривень. Маючи в своєму розпорядженні такий «карт бланш», Данильчук обіцяє своїм підданим розподілити між ними кошти. Єдина умова – депутати не голосують за його відставку.
Результат пошуку зображень за запитом олександр данильчук
Давайте ж познайомимось з вірними друзями «царя».

Їх імена всім відомі – це депутатики «Європейської Солідарності»: Валентин Крока, Михайло Крук, Віталій Сухович, Анатолій Петрук, Руслан Потапчук, Микола Лобчук, Віталій Бойко та Ігор Фізик. Перша четвірка отримає по мільйону гривень, пара наступних – ще по два.

Не проти продати свій голос і депутати «Батьківщини». Павло Кравчук, Валентин Королюк та Іван Караїмчук також отримають по мільйону від Данильчука. А колеги з фракції Олександр Ткач та кума «царя» Алла Черній отримають ще понад 6 мільйонів на свої проекти розвитку.

«Непідкупні радикали» також готові віддати голоси. І, звісно, аж ніяк не за ідею. Микола Марчук, Тетяна Воронко та Михайло Прядун отримають ще по мільйону.

Перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк отримає півтора мільйони на округ «за вірність».

Ще пара депутатів від «УКРОПу» та «Конкретних справ»  – Валерій Гусарук та Василь Стецюк – отримають понад півтора мільйона. А ще за два мільйони готовий віддати голос позафракційний Анатолій Алексейчук.

Цієї п’ятниці саме за голосуванням цих політиків ми уважно слідкуватимемо.  

До речі, днями, 11-го березня, під час президії депутати Рівненської облради  зняли з порядку денного всі бюджетні питання. Одинадцять народних обранців не проголосували за висунення на сесію проект рішень по бюджету.

Співпадіння? Не думаємо…

Звісно, виставити питання фінансування може і голова облради Олександр Данильчук. Однак, навряд чи він стане діставати такого потужного «туза з рукава». Адже останнім часом питання бюджету стало чи не основним предметом політичних торгів. І, власне, «останнім шансом царя»..

ДОВІДКОВО: головою облради Данильчук працює з лютого 2018 року. Був першим рівненським політиком, котрого у 2014 році піддали так званій народній люстрації — із сесійної зали його винесли і посадили до сміттєвого бака.

 
Також відомий таким суто політичним захворюванням, як «хемелеонізм» – тобто, зміна політичного забарвлення в залежності від кольору провладної партії. Так, Данильчук змінив такі партії, як «Демократичний союз» та «Батьківщина», після чого переметнувся до «БПП».

Окрім цього Данильчук встиг «засвітитись» у скандальних корупційних (та й не тільки) історіях.

Наприклад, п’яна їзда у 2016 році, коли він врізався у стовп.

Чи його спроби приховати нерухомість в елітному селищі Конча-Заспи, вартістю у декілька мільйонів доларів. Чи триповерхову віллу на півтори тисячі квадратів на березі річки Козинка.
Результат пошуку зображень за запитом конча заспа данильчук
Землі він, вочевидь, «забув» вказати у власній декларації.
Результат пошуку зображень за запитом лексус rs300
Про «щедрість», яку проявили до Данильчука, виділивши з обласного бюджету 1 600 000 гривень на новенький «службовий Lexus» – ми не згадуємо. Але питання того, ЯК політик з такими корупційними поглядами досі займає одну із найважливіших ніш області – поки що відкрите

Принаймні, до найближчої п'ятниці.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: