Павло Петренко: свавілля комунальників на Рівненщині зупинено

Павло Петренко: свавілля комунальників на Рівненщині зупинено
0
1288
1
Павло Петренко: свавілля комунальників на Рівненщині зупинено

Незважаючи на наявність розрахунків щодо економічно обґрунтованих тарифів на тепло та гарячу воду, постачальники цих послуг в Рівненській області надсилають громадянам платіжки зі значно завищеними цінами, відверто намагаючись нажитися на громадянах. Про це, коментуючи ситуацію з вартістю комунальних послуг на Рівненщині, заявив Міністр юстиції Павло Петренко.

«Уряд Володимира Гройсмана прийняв рішення про встановлення граничного тарифу 1400 гривень за 1 гігакалорію тепла для населення. Вартість гарячої води не має перевищувати 83,66 гривень за кубометр при встановленій сушарці для рушників і 75,74 гривень – без неї. Місцеві постачальники тепла у Рівненській області більше не зможуть вносити у платіжки в рази завищені суми», - підкреслив очільник Мін’юсту.

Для прикладу, зазначив він, приватна компанія ТОВ «Рівнетеплоенерго», кінцевими власниками якої є приватна особа і компанія, зареєстрована в Угорщині, вимагає від жителів міста 1795,53 грн за Гігакалорію тепла, а вартість гарячої води сягає 97.78 гривень. В Дубно ситуація ще гірша - тариф становить 2106,91 грн за Гігакалорію.

«Це значно вище розрахункових тарифів. Саме з таким свавіллям розпочав боротьбу Уряд Володимира Гройсмана, ухваливши на засіданні Кабінету міністрів 26 червня постанову Уряду, яка зобов’язала місцевих постачальників надавати послуги не дорожче граничних тарифів. Це наша відповідальність, як Уряду, перед громадянами. Люди не мають платити за покриття витрат на доставку тепла і прогрів повітря», - додав Міністр юстиції.

В прес-службі політичної сили «Українська стратегія Володимира Гройсмана» окремо повідомили, що наступний етап - зробити дані зміни невідворотніми, тобто закріпити їх на рівні Законів для подальшого захисту права українців на чесну платіжку. Це стане одним з ключових завдань політ. сили у Парламенті наступного скликання.

 

на правах реклами
1
Політика # Рівне # Рівненщина # Павло Петренко
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
198
Очільнику Рокитнівської РДА Миколі Кушніру оголосили про підозру (ВІДЕО)
0
Читати далі
46
ДФС закликає рівнян берегтися та повідомляти про фальсифікований алкоголь
0
Читати далі
535
Обшуки «Свободи» проводять через медичну корупцію у Рівному?
3
Читати далі
351
Чотири роки пошуків: у Дубровиці відкопали рештки чоловіка (ВІДЕО)
0
Читати далі
368
На Володимиреччині продовжують робити ремонт дороги до Білого озера
0
Читати далі
322
На вихідні в межах Рівненщини очікується погіршення погоди
0
Читати далі
478
На Рівненщині вже понад 80 хворих після святкування весілля у кафе
0
Читати далі
146
На Рівненщині майже чотирьом тисячам боржників з аліментів заборонили виїзд за кордон
0
Читати далі
64
У вересні Рівне запрошує на міжнародний кінофестиваль "Місто Мрії"
0
Читати далі