Перший матч на стадіоні «Авангард» може відбутися вже в серпні

Перший матч на стадіоні «Авангард» може відбутися вже в серпні
0
Перший матч на стадіоні «Авангард» може відбутися вже в серпні

Реконструкцію рівненського стадіону можуть включити до президентської програми «Велике будівництво».

Сьогодні голова Рівненської ОДА Віталій Коваль разом з головою УАФ Андрієм Павелко та посадовцями проінспектували готовність стадіону. Під час зустрічі шукали шляхи співфінансування з різних сторін. Адже самотужки місто не справиться з реконструкцією спортивної арени.

Очільник області повідомив, що останні тижні ведуться перемовини, щоб об‘єкт включили у Президентську програму «Велике будівництво».

«Питання рівненського футболу та добудови стадіону на контролі у перших осіб держави, – сказав Віталій Коваль. – Для обласного центру важливо мати свій сучасний стадіон. Він стане магнітом всього регіону. А ФК «Верес» здобуватиме чергові перемоги вже в рідному місті».

0
Спорт
Найцікавіші матеріали
Один рік за ґратами отримав рівнянин за знущання над дружиною
0
Читати далі
В автопригоді біля Рівного розбився мотоцикліст
0
Читати далі
СБУ викрила адміністратора групи, який зривав мобілізацію на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівненському районі поліцейські встановлюють особу загиблого у ДТП чоловіка
0
Читати далі
На Рівненщині чоловіка зловили під час «миття» бурштину
0
Читати далі
В Острозі чоловік підпалив будинок колишньої 
0
Читати далі
У Рівненському районі 9-річний хлопчик раптово вибіг і потрапив під колеса автомобіля
0
Читати далі
На Рівненщині змія вкусила хлопчика
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок обвалу бетонного паркану загинув 4-річний хлопчик
0
Читати далі