Перший пішов: "Світовий банк" реконструює п'ять амбулаторій району на Рівненщині

Перший пішов:
0
436
0
  • Перший пішов: "Світовий банк" реконструює п'ять амбулаторій району на Рівненщині
  • Перший пішов: "Світовий банк" реконструює п'ять амбулаторій району на Рівненщині

В рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» було підписано угоду на реконструкцію перших 5 амбулаторій Володимирецького району області з ТОВ «Вінницька будівельна кампанія». Зокрема, вінничани будуть проводити реконструкцію амбулаторій в селах Заболоття, Жовкині, Великі Цепцевичі, Більська Воля та смт. Рафалівка.

Як розповів керівник групи впровадження проекту Світового банку на Рівненщині Сергій Рибачок проектом, зокрема, передбачається реконструкція 105 амбулаторій області. Реконструкція цих амбулаторій поділена на три черги за регіональною ознакою

Проектом передбачається проведення реконструкції в три етапи. До першого етапу віднесені амбулаторії Володимирецького, Зарічненського, Дубровичцького та Рокитнівського районів. Другий етап включає Сарненський, Березнівський, Костопільский, Гощанський та Корецький райони, і відповідно до третього етапу віднесені амбулаторії Здолбунівського, Острозького, Дубенського, Радивилівського, Демидівськаого, Млинівського районів та міст Дубна та Рівного. Вцілому планується провести реконструкцію 105 амбулаторій області, - розповів Сергій Рибачок.

Разом з цим керівник групи впровадження проекту зазначає, що нажаль реалізація будівельного компоненту проекту триває не так швидко, як планувалося.

Нажаль через неузгодженість вимог українського законодавства та правил і процедур по яких працює Світовий банк відбулася тривала затримка в реалізації будівельної складової проекту. Але наразі нам вдалося врегулювати усі проблеми та підписати перший контракт на реконструкцію. Хочу подякувати за особисту участь у врегулюванні проблемних питань голові ОДА Олексію Муляренко, його заступнику Віталію Ундіру та керівництву обласного департаменту будівництва та архітектури, - підкреслив Сергій Рибачок.

Тож після узгодження усіх проблемних питань управління капітального будівництва Рівненської ОДА підписало угоду в ТОВ «Вінницька будівельна компанія».

0
Здоров'я
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
19
Рівненський суд зменшив Гранітному розмір застави (ВІДЕО)
0
Читати далі
18
У Рівненському районі розшукали трактор (ВІДЕО)
Поліцейські Рівненського відділу проводять розшукові заходи та першопочаткові слідчі дії щодо встановлення осіб, причетних до незаконного заволодіння транспортним засобом. Трактор, який продавав житель Хмельниччини, викрали у Рівному.
0
Читати далі
289
У Рівному горить авто (ВІДЕО)
0
Читати далі
158
Рівненські авіатори вже долетіли до Києва: очікуємо на фіксацію нового світового рекорду
0
Читати далі
660
У Бармаках посеред дороги палає автомобіль (ФОТО)
0
Читати далі
127
Авіатори намагаються встановити світовий рекорд у Воронові
0
Читати далі
338
Біля Рівного встановили сонячну електростанцію (ВІДЕО)
0
Читати далі
46
Двоє ветеранів АТО поїдуть до Нідерландів на спортивні змагання в паралімпійському стилі
0
Читати далі
860
У рівненському суді ледь не дійшло до бійки: активісти прийшли підтримати Гранітного (ВІДЕО)
0
Читати далі