Перший пішов: "Світовий банк" реконструює п'ять амбулаторій району на Рівненщині

Перший пішов:
0
566
0
  • Перший пішов: "Світовий банк" реконструює п'ять амбулаторій району на Рівненщині
  • Перший пішов: "Світовий банк" реконструює п'ять амбулаторій району на Рівненщині

В рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» було підписано угоду на реконструкцію перших 5 амбулаторій Володимирецького району області з ТОВ «Вінницька будівельна кампанія». Зокрема, вінничани будуть проводити реконструкцію амбулаторій в селах Заболоття, Жовкині, Великі Цепцевичі, Більська Воля та смт. Рафалівка.

Як розповів керівник групи впровадження проекту Світового банку на Рівненщині Сергій Рибачок проектом, зокрема, передбачається реконструкція 105 амбулаторій області. Реконструкція цих амбулаторій поділена на три черги за регіональною ознакою

Проектом передбачається проведення реконструкції в три етапи. До першого етапу віднесені амбулаторії Володимирецького, Зарічненського, Дубровичцького та Рокитнівського районів. Другий етап включає Сарненський, Березнівський, Костопільский, Гощанський та Корецький райони, і відповідно до третього етапу віднесені амбулаторії Здолбунівського, Острозького, Дубенського, Радивилівського, Демидівськаого, Млинівського районів та міст Дубна та Рівного. Вцілому планується провести реконструкцію 105 амбулаторій області, - розповів Сергій Рибачок.

Разом з цим керівник групи впровадження проекту зазначає, що нажаль реалізація будівельного компоненту проекту триває не так швидко, як планувалося.

Нажаль через неузгодженість вимог українського законодавства та правил і процедур по яких працює Світовий банк відбулася тривала затримка в реалізації будівельної складової проекту. Але наразі нам вдалося врегулювати усі проблеми та підписати перший контракт на реконструкцію. Хочу подякувати за особисту участь у врегулюванні проблемних питань голові ОДА Олексію Муляренко, його заступнику Віталію Ундіру та керівництву обласного департаменту будівництва та архітектури, - підкреслив Сергій Рибачок.

Тож після узгодження усіх проблемних питань управління капітального будівництва Рівненської ОДА підписало угоду в ТОВ «Вінницька будівельна компанія».

0
Суспільство
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
326
Офіційно: США припиняє фінансувати ВООЗ, – Трамп
0
Читати далі
955
В Міннеаполісі тривають протести через вбивство копом чоловіка: відділок спалили, в місто введені війська (ФОТО, ВІДЕО)
2
Читати далі
2577
В Дубні від пневмонії померла начальниця відділу культури та туризму
0
Читати далі
1623
Рівняни можуть пройти ІФА-тести: куди звертатись?
0
Читати далі
4273
Зеленський хоче збільшити штрафи для тих, то ухиляється від служби в армії
0
Читати далі
235
Праця неповнолітніх: що потрібно знати при влаштуванні на роботу
0
Читати далі
2143
Біля Клеваня насмерть збили чоловіка: просять допомогти опізнати (ФОТО)
0
Читати далі
7368
На Рівне насувається шторм (ПРОГНОЗ)
1
Читати далі
3435
«Вперше в історії»: останній дзвоник для учнів Рівного прозвучав по-особливому (ВІДЕО)
0
Читати далі