Перший пішов: "Світовий банк" реконструює п'ять амбулаторій району на Рівненщині

Перший пішов:
0
616
0
  • Перший пішов: "Світовий банк" реконструює п'ять амбулаторій району на Рівненщині
  • Перший пішов: "Світовий банк" реконструює п'ять амбулаторій району на Рівненщині

В рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» було підписано угоду на реконструкцію перших 5 амбулаторій Володимирецького району області з ТОВ «Вінницька будівельна кампанія». Зокрема, вінничани будуть проводити реконструкцію амбулаторій в селах Заболоття, Жовкині, Великі Цепцевичі, Більська Воля та смт. Рафалівка.

Як розповів керівник групи впровадження проекту Світового банку на Рівненщині Сергій Рибачок проектом, зокрема, передбачається реконструкція 105 амбулаторій області. Реконструкція цих амбулаторій поділена на три черги за регіональною ознакою

Проектом передбачається проведення реконструкції в три етапи. До першого етапу віднесені амбулаторії Володимирецького, Зарічненського, Дубровичцького та Рокитнівського районів. Другий етап включає Сарненський, Березнівський, Костопільский, Гощанський та Корецький райони, і відповідно до третього етапу віднесені амбулаторії Здолбунівського, Острозького, Дубенського, Радивилівського, Демидівськаого, Млинівського районів та міст Дубна та Рівного. Вцілому планується провести реконструкцію 105 амбулаторій області, - розповів Сергій Рибачок.

Разом з цим керівник групи впровадження проекту зазначає, що нажаль реалізація будівельного компоненту проекту триває не так швидко, як планувалося.

Нажаль через неузгодженість вимог українського законодавства та правил і процедур по яких працює Світовий банк відбулася тривала затримка в реалізації будівельної складової проекту. Але наразі нам вдалося врегулювати усі проблеми та підписати перший контракт на реконструкцію. Хочу подякувати за особисту участь у врегулюванні проблемних питань голові ОДА Олексію Муляренко, його заступнику Віталію Ундіру та керівництву обласного департаменту будівництва та архітектури, - підкреслив Сергій Рибачок.

Тож після узгодження усіх проблемних питань управління капітального будівництва Рівненської ОДА підписало угоду в ТОВ «Вінницька будівельна компанія».

0
Суспільство
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
118
Сьогодні Джорджу Соросу виповнилося 90 років
0
Читати далі
238
Рішення про пом’якшення карантину прийматимуть раз на два тижні
0
Читати далі
155
Україна відновить роботу над створенням вакцини від COVID-19
0
Читати далі
212
Українці розроблятимуть проекти для зародження життя на Місяці
0
Читати далі
391
В МОЗ будуть по-новому оцінювати епідеміологічну ситуацію в Україні
0
Читати далі
310
На Рівненщині +34 підтверджених хворих коронавірусом
0
Читати далі
518
Чому Богдану спалили «Теслу»? (ВІДЕО)
Екс-глава Офісу Президента Андрій Богдан показав, як палять його «Теслу». Він звинувачує владу та готує помсту.
0
Читати далі
384
В Україні зафіксовано 1 433 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19
0
Читати далі
2297
Завтра два десятки вулиць Рівного та дванадцять сіл в районі будуть без світла
0
Читати далі