Під час карантину заклади соціальної сфери Рівненщини заощадили 4,3 млн гривень

Під час карантину заклади соціальної сфери Рівненщини заощадили 4,3 млн гривень
0
Під час карантину заклади соціальної сфери Рівненщини заощадили 4,3 млн гривень

Економія відбулася у зв'язку із достроковим припиненням опалення у школах та садочках. Також цьому сприяло і переведення деяких культурних та соціальних закладів в мінімальний режим подачі тепла, де це можливо.

Натомість стабільно та безперебійно опалюються лікарні області, повідомляють у департаменті ЖКГ, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА. 

Так, наразі від теплопостачання відключені 135 шкіл, понад півсотні дитячих садочків. Це заклади Дубровицького, Зарічненського, Корецького, Острозький райони, у містах Рівне та Острог, Демидівській та Радивилівській ОТГ.

- У зв’язку з тимчасовим припиненням навчально-виховного процесу на Рівненщині, наразі немає потреби в подачі теплоносія у школи та дитячі садки. А отже, є можливість зекономити кошти. Тому на місцях приймають рішення про припинення теплопостачання. Загалом під час карантину заклади соціальної сфери Рівненщини заощадили 4,3 млн гривень, - зазначила заступниця голови ОДА Людмила Шатковська.

Зекономлені закладами кошти залишаться у місцевих бюджетах. У разі потреби гроші можна буде використати на боротьбу з коронавірусом.

0
Найцікавіші матеріали
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі
«Крим перетвориться на острів». Федоров анонсував логістичний локдаун для росії
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
У Рівному судитимуть посадовців закладів освіти за передплату на майже 600 тисяч гривень
0
Читати далі
Жителі 4 громад Рівненщини зможуть пройти комплексне медичне обстеження
0
Читати далі
У Рівному з липня за воду доведеться платити більш ніж удвічі більше
0
Читати далі
На Рівненщині протягом вихідних у ДТП за участі мотоциклістів травмувалися 3 людей
0
Читати далі
Жителя Березнівщини за смертельне поранення знайомого взято під варту
0
Читати далі
Жителі віддалених громад Рівненщини зможуть пройти безкоштовний комплексний чекап та онкоскринінг
0
Читати далі