Підприємець з Березного хоче побудувати сонячну електростанцію

Підприємець з Березного хоче побудувати сонячну електростанцію
0
782
0
Підприємець з Березного хоче побудувати сонячну електростанцію

Один з підприємців Березного подав заяву в міську раду на проектування та будівництво промисловоЇ сонячної електростанції потужністю 500 квт. Для створення даного проекту будуть залучені кошти Європейського Союзу, зазначено у фейсбук спільноті "Типове Березне". За попередніми прогнозами, інвестиції в економіку міста Березне складуть біля 15 млн. грн. На першому етапі, надходження в місцевий бюджет будуть складати 500 тис грн. в рік. Далі планується збільшення надходжень в бюджет до 750 тис грн. в рік. Передбачено створення шести робочих місць. Сонячна електростанція буде знаходитись в промисловій зоні міста і займатиме площу біля 1га.

При форс-мажорних обставинах сонячна електростанція, в денний час доби, може забезпечити електроенергією все населення міста.

Постійне зростання вартості електроенергії робить виправданим інвестиції в генерацію власної електрики. Говорячи про собівартість, вже зараз можна говорити про паритет цін між альтернативною і традиційною електроенергетикою.

Сонячна енергетика - одна з галузей альтернативної енергії, що розвиваються найбільш динамічно. Вона заснована на перетворенні енергії, випромінюваної Сонцем, в інші види енергії, наприклад, в електрику або тепло. Сонячна енергетика - виключно екологічна, вона не робить ніякого впливу на навколишнє середовище. У 2017 році «сонячна» електрика стала найдешевшою в порівнянні з іншими альтернативними способами електрогенерації.
Клімат і географічне положення України сприятливе для розвитку сонячної енергетики і будівництва сонячних електростанцій. В якості порівняння можна навести Німеччину, яка географічно розташована набагато північніше України, але при цьому є одним зі світових лідерів в генерації сонячної електрики. Якщо провести порівняльну характеристику сонячного потенціал України і країн Європи, то можна переконатися, що навіть північні області країни мають значний потенціал для розвитку сонячної електроенергії, який не поступається більшості європейських регіонів.

На головному фото – сонячна станція в Марокко, яка стане найбільшою у світі, коли буде повністю здана в експлуатацію в 2020 році.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
26
На Рівненщині змагалися любителі великого тенісу
0
Читати далі
25
На Рівненщині надали понад 52 тисячі субсидій
0
Читати далі
1985
На Рівненщині сталась серйозна ДТП за участі кількох автівок (ФОТО)
0
Читати далі
187
Отруєних на рок-фестивалі шаурмою у Дубно зростає
0
Читати далі
104
Права ріненських в'язнів порушють? Прокуратура влаштуала перевірку
0
Читати далі
395
На Рівненщині суд покарав податківця та депутата за декларації
0
Читати далі
141
На Рівненщині плата за землю зросла на чверть
0
Читати далі
167
До концерту Насті Каменських, MELOVIN та DZIDZIO у Рівному залишилося півтора місяці
Традиційний щорічний великий концерт Мегаподія на стадіоні "Мототрек" відбудеться 15 вересня.
0
Читати далі
71
Рівняни із бронзою Чемпіонату Європи з го (ФОТО)
Збірна команда України з виду спорту го здобула бронзові нагороди у фіналі Командного Чемпіонату Європи в Брюсселі (Бельгія).
1
Читати далі