Підприємець з Березного хоче побудувати сонячну електростанцію

0
814
0

Один з підприємців Березного подав заяву в міську раду на проектування та будівництво промисловоЇ сонячної електростанції потужністю 500 квт. Для створення даного проекту будуть залучені кошти Європейського Союзу, зазначено у фейсбук спільноті "Типове Березне". За попередніми прогнозами, інвестиції в економіку міста Березне складуть біля 15 млн. грн. На першому етапі, надходження в місцевий бюджет будуть складати 500 тис грн. в рік. Далі планується збільшення надходжень в бюджет до 750 тис грн. в рік. Передбачено створення шести робочих місць. Сонячна електростанція буде знаходитись в промисловій зоні міста і займатиме площу біля 1га.

При форс-мажорних обставинах сонячна електростанція, в денний час доби, може забезпечити електроенергією все населення міста.

Постійне зростання вартості електроенергії робить виправданим інвестиції в генерацію власної електрики. Говорячи про собівартість, вже зараз можна говорити про паритет цін між альтернативною і традиційною електроенергетикою.

Сонячна енергетика - одна з галузей альтернативної енергії, що розвиваються найбільш динамічно. Вона заснована на перетворенні енергії, випромінюваної Сонцем, в інші види енергії, наприклад, в електрику або тепло. Сонячна енергетика - виключно екологічна, вона не робить ніякого впливу на навколишнє середовище. У 2017 році «сонячна» електрика стала найдешевшою в порівнянні з іншими альтернативними способами електрогенерації.
Клімат і географічне положення України сприятливе для розвитку сонячної енергетики і будівництва сонячних електростанцій. В якості порівняння можна навести Німеччину, яка географічно розташована набагато північніше України, але при цьому є одним зі світових лідерів в генерації сонячної електрики. Якщо провести порівняльну характеристику сонячного потенціал України і країн Європи, то можна переконатися, що навіть північні області країни мають значний потенціал для розвитку сонячної електроенергії, який не поступається більшості європейських регіонів.

На головному фото – сонячна станція в Марокко, яка стане найбільшою у світі, коли буде повністю здана в експлуатацію в 2020 році.

0
137
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
76
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.