«Аби маршрутку не купив» : для Хомка порушення Пилипчука – не показник

«Аби маршрутку не купив» : для Хомка порушення Пилипчука – не показник
0
1863
1
«Аби маршрутку не купив» : для Хомка порушення Пилипчука – не показник

Вже відзавтра, з 18 листопада, новим керівником транспорту і зв‘язку у Рівному стане колишній очільник Рівненської РДА Володимир Пилипчук. Відповідне розпорядження щодо його призначення міський голова Рівного Володимир Хомко вже підписав. 

Читайте також: Пилипчук став новим керівником рівненського управління транспорту та зв'язків 

Зі слів міського голови Володимира Хомка, обрати керівника на цю посаду йому було не легко. Адже головним чинним пріоритетом у відборі на вакантну посаду була відсутність у претендента бізнесу у цій сфері. Пропозицій було багато, однак всі інші претендетни на вакантну посаду так чи інкаше були пов'язані з цією сферою – принаймні так стверджує Хомко у коментарі журналістам Рівне Вечірнє, – Управління транспорту та зв'язків займається тендерами й іншими речами. Більше ніяких загроз, окрім тендерів, у цьому управлінні немає.

І додає, що великого розуму ця посада не потребує. Пилипчук має хорошу освіту та навчався у Польщі. За місяць він повинен опанувати усі нормативні документи, які потрібно. Головне, щоб він не придбав собі автобус та не почав займатися перевезеннями, зауважив міський голова міста.

Нагадаємо, що у серпні цього року Володимир Пилипчук «засвітився» у порушенні правил дорожнього руху. Під час колапсу на одній із вулиць Рівного, він виїхав на зустрічну смугу аби об’їхати інші автівки, та натрапив на водія, який не поступився йому дорогою на зустрічній смузі, зафіксувавши на камеру порушення ПДР Пилипчука. Тож між водіями виник конфлікт під час якого, Пилипчук хамовито та нецензурною лайкою почав тиснути на водія автомобіля, який рухався своєю смугою.

Відео з інцидентом:

Читайте також: Екс-очільник Рівненської РДА порушив ПДР, і хотів аби його пропустили

А у жовтні минулого року його колегу, першого заступника Рівненської районної адміністрації Ігоря Грубого «впіймали» в момент отримання другої частини хабаря у сумі 5 тисяч доларів США. Загальна сума якого становила 10 тисяч доларів. Після чого було багато розмов про те, чи знав про цей хабар голова Рівненської РДА Володимир Пилипчук та підозрювали, що він міг бути також причетним до цього. 

Тим часом на сайті Рівненської районної ради з`явилися проекти рішення, щодо висловлення депутатами недовіри очільнику районної адміністрації Володимиру Пилипчуку. Частина депутатів мотивували своє рішення тим, що вважають його також причетним до дій, що міг вчиняти затриманий з підозрою у хабарництві заступник голови РДА Ігор Грубий. 

Читайте також: У Порошенка проситимуть звільнити голову РДА на Рівненщині

Читайте також: Заступнику голови РДА обрали запобіжний захід та арештують майно

А у 2012 році ДАІ конфіскувало автомобіль «Сітроен Берлінго» у Володимира Пилипчука із агітацією Юрія Вознюка за підозрою у викраденні та викликали на допит у міський відділок міліції. Автівку декілька разів перевіряли митники різних країн, однак не встановили жодних ознак його протизаконного ввезення. Як з'ясувалося згодом, Пилипчук саме мав поставити на облік пригнаний автомобіль з Іспанії, повідомляють в ГО«ОПОРА».

Довідково:

Навчання Володимира Пилипчука:

Народився 25 квітня 1986 року в Рівному. Закінчив МЕГУ ім. Степана Дем'янчука за спеціальністю «Менеджмент організацій». акож закінчив Краківську академію ім. А. Ф. Модежевського за спеціальністю «Зовнішньоекономічна діяльність».

Трудова діяльність:

Свою трудову діяльність розпочав у 2007 році на посаді заступника директора відділу збуту фірми «Р.Р.Н. Енігма» в місті Пшеворськ у Польщі.

З 2008 року по 2014 роки був директором ТзОВ «Віммер» у місті Рівне.

З 2012 року по 2014-ий працював помічником-консультантом народного депутата України Юрія Вознюка.

З 28 листопада 2014 року по 27 квітня 2016 року був головою Рівненської районнї ради 6-го скликання, а з 27 квітня по 2016 року по 11 липня 2019 року був головою Рівненської РДА. 

Декларує (2019) Володимир Пилипчук:

За минулий рік Волдимир Пилипчук на посаді голови Ріненської РДА отримав 196 963 гривні заробітної плати. 

960 000 тисяч гривень готівкою, 29 000 доларів США та 5 000 євро.

Земельну ділянку на 794 м2 у місті Рівне та житловий будинок у місті на 246 м2. 

До слова, питання щодо прозорості відбору кандидата на дану посаду стоїть під великим питанням.

Чи по старій дружбі чи дійсно пан Пилипчук був найнадійнішим кандидатом на дану посаду? Ствержувати не можемо так само як і не можемо бути впевнені чи відповідатиме він тим вимогам, що поставив Хомко до претендентів.

Все ж, навряд чи хотілось би бачити у начальниках управління відвертого хама-мажора, котрий чхати хотів на правила та Закон. Ми навіть не питатимемо про те, як саме такому «законослухняному громадянинові» вдалось заробити досить непогану суму на одній лише посаді.

Чи, можливо, все ж, Пилипчук таксує по ночах? 

 

 

 

 

 

 

 

1
Політика
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
2615
У Рівному на фірмі забудовника проходять обшуки
4
Читати далі
122
На Рівненщині з’явиться єдина геоінформаційна система
0
Читати далі
889
Забудовнику «DBN» світить 12 років ув’язнення за привласнення вкладених у квартири грошей
2
Читати далі
963
«5 100 гривень»: в Україні хочуть штрафувати за не носіння масок
1
Читати далі
3862
Хомко прогнозує закриття у Рівному «всього, що відкрили»: в ОДА спростували такий сценарій
1
Читати далі
843
Майже 11 тисяч працівників Рівненщини отримали допомогу за «карантинне» безробіття
0
Читати далі
104
В Держстаті порахували, скільки українців працюють неофіційно
0
Читати далі
424
Прохідний бал ЗНО можуть знизити через пандемію Covid-19
0
Читати далі
86
У громадах Рівненщини розвиватимуть культуру
0
Читати далі