Після публікації на сайті "ВСЕ" рівненські школи припинили закупівлі неякісних парт

Після публікації на сайті
0
448
0
Після публікації на сайті "ВСЕ" рівненські школи припинили закупівлі  неякісних парт

На минулому тижні ми повідомляли, що у рівненський НВК №12 в рамках програми "Нова українська школа" закупили неякісні парти. Після публікації на сайті "ВСЕ" рівненські школи припинили закуплі неякісних парт. Про це повідомив начальник міського управління освіти Василь Харковець. Постачальники погодились усунути недоліки у вже закуплених партах, а подальші закупілі поки що призупинені. 

Про постачання неякісних парт на своїй сторінці у Facebook повідомив  заступника начальника міського управління містобудування та архітектури Cергій Боліщук. 

Такі неякісні парти прийшли для першачків в 12 школу. Неполаковані. Стирчать болти. Сидіння в заусеницях. Нова Українська школа. До-речі, вони мали бути ще на 1 вересня. Якась чергова какашка від держави . Нехай діти з першого класу звикають до українських реалій. Бридко!!!!! - обурюється Cергій Боліщук. 

 

 

Рівненське міське управління освіти вчора отримало кілька скарг про неякісні парти для першачків, які минулого тижня завезли у НВК №12, 16-ту, 17-ту та 25-ту рівненські школи.  Про UA: Рівне це повідомив начальник управління Василь Харковець. Виготовленням парт для учнів перших класів, згідно тендерних закупівель, займається рівненське підприємство УТОГ. Зі слів Василя Харковця наразі підприємство призупинило поставку шкільних меблів.– Зрозуміло, що ці фірми мають відповідні ліцензії та сертифікати. Вчора поступили дзвінки, що меблі не такі, як потрібні. Виїхали їхні працівники. Поставку призупинили, вони погодилися переробити, забрати і зробити як потрібно. Що стосується технічного забезпечення, то тендер виграла київська фірма, в суботу відбулися вже перші поставки. Завезені в школи ноутбуки, практично у кожен клас і ламінатори. До кінця цього тижня по технічному забезпечені ще вони повинні завести багатофункціональні пристрої, – розповів начальник управління освіти Рівного Василь Харковець.

0
Гроші # Нова українська школа # сайт ВСЕ
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
3
У Сарнах під час пожежі в будинку ледь не згоріла жінка
0
Читати далі
148
Півтори сотні каратистів у Рівному здавали екзамени (ФОТО)
У Рівному відбувся 13 традиційний будо-табір Рівненської обласної федерації кйокушінкаі карате Унія України. У міроприємстві було взяло участь 165 бійців, а також весь інструкторський склад РОФККУУ.
0
Читати далі
119
Рівненські рятувальники діставали тварину, що потрапила в біду
0
Читати далі
111
На Рівненщині чоловік зізнався у вбивстві племінника
0
Читати далі
95
Навчання у школах Рівненщини відбуватиметься за електронними підручниками
0
Читати далі
117
Рівненські тхеквондисти з медалями та кубком повернулися з Мінська
В Білорусі у Мінську відбувся міжнародний турнір "Кубок столиці 2018" з тхеквондо ВТФ.
0
Читати далі
171
У Вараші змагалися волейболісти двох областей
Вже в тридцять друге у Вараші відбувся традиційний волейбольний турнір присвячений професійному святу атомників – Дню енергетика.
0
Читати далі
50
У Рівному відбудеться заключний концерт "Творче жниво – 2018"
0
Читати далі
127
Обласні лікарні Рівненщини отримають дороговартісне медобладнання
0
Читати далі