Плавці Рівненщини перемогли на Київщині

Плавці Рівненщини перемогли на Київщині
0
443
0
Плавці Рівненщини перемогли на Київщині

З 04 по 06 грудня 2019 року в м. Бровари відбувся відкритий чемпіонат Київської області з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового та фізичного розвитку «Новорічні старти». У змаганнях взяли участь 165 осіб з інвалідністю.

Рівненщину на змаганнях представляли вихованці КЗ «РОДЮСШІ» РОР Андрощук Назар, Базилюк Олег, Гудзало Богдан, Михасюк Костянтин, Пюро Володимир, Ткач Іван, Ярошик Юрій та представник м. Вараш Макаров Матвій.

Наші плавці дуже вдало виступили на змаганнях та здобули такі місця:

Андрощук Назар серед спортсменів з вадами зору на дистанціях 50 м брас, 50 м батерфляй та 200 м комплексне плавання став чемпіоном та вперше виконав норматив кандидата в майстри спорту України.

Базилюк Олег серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанціях 50 м брас виборов бронзову медаль, 50 м на спині – срібну медаль.

Гудзало Богдан серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанції 100 м на спині здобув бронзову медаль.

Михасюк Костянтин серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанції 50 м на спині виборов срібну нагороду та вперше виконав І спортивний розряд.

Пюро Володимир серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанціях 50 м брас виборов золоту нагороду, 50 м на спині – срібну нагороду, 100 м на спину – срібну нагороду.

Ткач Іван серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанціях 50 м брас, 50 м на спині та 200 м комплексним плаванням став виборов золоті нагороди та вперше виконав норматив кандидата в майстри спорту України.

Ярошик Юрій серед спортсменів з вадами зору на дистанція 50 м вільний стиль, 100 м брас та 100 м батерфляй став чемпіоном.

Підготовку спортсменів до змагань здійснювала тренер-викладач КЗ «РОДЮСШІ» РОР заслужений тренер України Ольга Палюх.

Макаров Матвій серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанціях 50 м, 100 м на спині та 100 м вільний стиль виборов золоті нагороди. Підготовку спортсмена до змагань здійснював тренер-викладач з плавання Олександр Савчук.

0
Спорт
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
99
COVID-19 на Рівненщині: головне станом на 06 серпня
0
Читати далі
69
«Кардинал-Рівне» зіграє за «бронзу» на «Кубку Львівщини»
0
Читати далі
1150
Кого рівняни вважають найрезультативнішим «губернатором» з часів Незалежності (ОПИТУВАННЯ)
0
Читати далі
1235
Біля Дубна потрійна ДТП (ВІДЕО)
0
Читати далі
89
Медики екстренної служби Рівненщини підвищують кваліфікацію згідно Європейських стандартів
0
Читати далі
1433
Пільговики у Рівному їздитимуть безкоштовно
0
Читати далі
86
«Кардинал-Рівне» поступився «Енергії» на «Кубку Львівщини»
0
Читати далі
148
​​Amazon розмістить навколо Землі 3200 супутників
0
Читати далі
600
Антирекорд: В Україні за добу підтвердили +1 318 випадків COVID-19
0
Читати далі