Плавці Рівненщини перемогли на Київщині

Плавці Рівненщини перемогли на Київщині
0
268
0
Плавці Рівненщини перемогли на Київщині

З 04 по 06 грудня 2019 року в м. Бровари відбувся відкритий чемпіонат Київської області з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового та фізичного розвитку «Новорічні старти». У змаганнях взяли участь 165 осіб з інвалідністю.

Рівненщину на змаганнях представляли вихованці КЗ «РОДЮСШІ» РОР Андрощук Назар, Базилюк Олег, Гудзало Богдан, Михасюк Костянтин, Пюро Володимир, Ткач Іван, Ярошик Юрій та представник м. Вараш Макаров Матвій.

Наші плавці дуже вдало виступили на змаганнях та здобули такі місця:

Андрощук Назар серед спортсменів з вадами зору на дистанціях 50 м брас, 50 м батерфляй та 200 м комплексне плавання став чемпіоном та вперше виконав норматив кандидата в майстри спорту України.

Базилюк Олег серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанціях 50 м брас виборов бронзову медаль, 50 м на спині – срібну медаль.

Гудзало Богдан серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанції 100 м на спині здобув бронзову медаль.

Михасюк Костянтин серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанції 50 м на спині виборов срібну нагороду та вперше виконав І спортивний розряд.

Пюро Володимир серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанціях 50 м брас виборов золоту нагороду, 50 м на спині – срібну нагороду, 100 м на спину – срібну нагороду.

Ткач Іван серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанціях 50 м брас, 50 м на спині та 200 м комплексним плаванням став виборов золоті нагороди та вперше виконав норматив кандидата в майстри спорту України.

Ярошик Юрій серед спортсменів з вадами зору на дистанція 50 м вільний стиль, 100 м брас та 100 м батерфляй став чемпіоном.

Підготовку спортсменів до змагань здійснювала тренер-викладач КЗ «РОДЮСШІ» РОР заслужений тренер України Ольга Палюх.

Макаров Матвій серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанціях 50 м, 100 м на спині та 100 м вільний стиль виборов золоті нагороди. Підготовку спортсмена до змагань здійснював тренер-викладач з плавання Олександр Савчук.

0
Спорт
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
445
Завтра на Рівненщині очікується підвищена туманність та ожеледиця на дорогах
0
Читати далі
108
Метод боротьби з корупцією: щоб не крали, міністрам України збільшили зарплати
0
Читати далі
628
У Рівному судитимуть групу злочинців: за угон, зброю і вибухівку
0
Читати далі
537
Львівський «гастролер» попався на пограбуванні квартири на Рівненщині
0
Читати далі
259
Рівняни можуть здати батарейки рятувальникам
0
Читати далі
1207
У рівнянина вкрали дорогу машину щоб «покататись» і розбили її (ФОТО)
0
Читати далі
739
Сарни і Здолбунів отримали спецавтівки
1
Читати далі
6295
На Рівненщині мікроавтобус з п’ятьма пасажирами злетів у кювет (ФОТО)
1
Читати далі
339
Рівнян нагородили в Києві
2
Читати далі