Плавці Рівненської АЕС отримали перемогу в міжобласних змаганнях

0

23 лютого в Івано-Франківську відбувся обласний чемпіонат з плавання в категорії «Мастерс», де понад 90 спортсменів з дев’яти областей України змагались за «Кубок Прикарпаття».

Про це повіддомляє сайт Рівненської АЕС.

У змаганнях місто Вараш представила команда працівників атомної станції. Вони здобули 11 золотих та 2 бронзові медалі.

Дев’ять золотих медалей здобули Олександр Савчук, Руслан Федінчик та Оксана Казимирська, два золота і одну бронзу завоював Сергій Гуцало та одну бронзу отримала Вікторія Середенко. Також шість перших місць посіли легіонери збірної Рівненської АЕС Дмитро Серховець та Іван Піскунов.

Усіх призерів та переможців нагородили медалями та грамотами чемпіонату.

Також стартував прийом заявок на VII міжнародноий турнір з плавання на відкритій воді «Біле озеро»  на 1 милю, присвячений Дню Незалежності України. Він проводитиметься із 2 по 4 серпня на базі реабілітаційно-оздоровчого комплексу РАЕС «Біле озеро». Взяти участь у ньому мають можливість усі бажаючі.