На Рівненщині кооператив сплатить чверть мільйона гривень збитків

На Рівненщині кооператив сплатить чверть мільйона гривень збитків
0
451
0
На Рівненщині кооператив сплатить чверть мільйона гривень збитків

Господарський суд Рівненської області задовільнив у повному обсязі позовні вимоги Дубенської місцевої прокуратури щодо стягнення із сільськогосподарського виробничого кооперативу збитків, заподіяних  внаслідок незаконного використання належної державі землі.

Прокуратура встановила, що кооператив упродовж 2016-2017 років користувався без правовстановлюючих документів земельними ділянками площею понад 40 га, що розташовані на території Плосківської сільської ради Дубенського району. Такими діями було позбавлено орган місцевого самоврядування, права отримувати дохід в розмірі орендної плати, внаслідок чого до місцевого бюджету не надійшли кошти у сумі понад 260 тис грн.

Це й стало підставою звернення до суду Дубенською місцевою прокуратурою з відповідними позовними вимогами, законність яких підтверджено судом.

Таким чином,прокуратурою вжито ефективні заходи представницького характеру з метою відновлення інтересів держави і громади у сфері земельних правовідносин, у результаті чого до бюджету надійде понад чверть мільйона гривень. 

 

 

 

Прес-служба прокуратури Рівненської області

 

 

Фото ілюстративне 

0
Гроші
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: