#Подаруй_Світло: Зробимо Рівне кращим!  

#Подаруй_Світло: Зробимо Рівне кращим!   
0
458
0
#Подаруй_Світло: Зробимо Рівне кращим!   

 

Минулого місяця небо над містом у різних точках Рівного підсвітили загадковими, яскравими променями світла. Рівняни активно обговорювали цю подію в соцмережах, адже ніхто не здогадувався, для чого ці різнокольорові вогні. За декілька днів ситуацію прояснив Віталій Коваль.

Він анонсував старт проекту «Подаруй світло» та пообіцяв яскравими ліхтарями підсвітити усі визначні об’єкти міста. Розпочинаючи акцію «Подаруй світло», чинний голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Коваль від щирого серця прагнув дати громаді Рівного те, на що рівняни давно заслужили – неймовірно чарівну та величаво заворожуючу красу рідного міста, затишок та безпеку.

І вже зараз ми маємо змогу бачити перші результати роботи Віталія Коваля – освітлений фасад Рівненського обласного музично-драматичного театру, Рівненський академічний обласний театр ляльок, зал камерної та органної музики, краєзнавчий музей, Свято-Воскресенський собор та Театр ляльок.

Мета цього проекту – безпека рівнян. Рівне має бути безпечним та комфортним містом, його потрібно вивести з темряви. Саме тому після завершення освітлення міської архітектури, підсвічування культових та знакових споруд міста, у планах голови Рівненської обласної держадміністрації Віталія Коваля – перейти до освітлення вулиць, пішохідних переходів та всіх темних куточків Рівного.

«Я щасливий, що ми змогли настільки швидко втілити в життя проект «Подаруй світло». Приємно здивований тим, що, почувши про цю ідею, люди самі почали цікавитися, як вони можуть посприяти, допомогти з освітленням. Я бачу, що Рівне – це місто небайдужих людей. І пишаюся кожним втіленим спільно із місцевим бізнесом проектом у нашому місті. Ми робимо це разом!», – підкреслив Віталій Коваль, ініціатор та автор проекту «Подаруй світло», – «Нам всім важливо, аби Рівне було красивим містом. Аби кожен, хто проїжджає поблизу міста, ще здалека бачив вогні та світло обласного центру. Наша мета – освітлене, комфортне та безпечне місто».

«Настав час вивести Рівне із темряви. Разом ми зможемо збудувати місто Рівне, в якому хочеться жити. Крок за кроком очистимо його від корумпованої «еліти», хабарників та популістів. Минулорічні президентські та парламентські вибори стали прикладом можливого оновлення влади. Власне, на це була воля громадян України, які зробили свій вибір. Таким чином у Верховну Раду прийшли нові політики, які не мали досвіду корупційних схем та політичних «договірняків». Тепер настав час перезавантажити владу на місцях: обрати у Рівному нового міського голову та склад міської ради. Місцеві вибори – це той фінальний етап боротьби, від якої залежить стратегічний розвиток нашого міста, якість впровадження ключових реформ, проектів та рівень життя кожного мешканця Рівного», – підсумував Віталій Коваль.

Завдяки Віталію Ковалю у місті з’явився такий грандіозний проект. Саме такі проекти, як #Подаруй_Світло роблять місто цікавим і перспективним. І до таких міст будуть приїжджати туристи. Хай світиться світло не лише в театрі, але й по всьому місту! Світло означає пробудження життя, надії, миру, злагоди та добробуту. Не втрачайте світло віри на краще майбутнє!

0
Суспільство ВСЕ - МОЖЛИВО
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
63
У Рівному помер учасник ДТП
0
Читати далі
69
SpaceX встановила новий рекорд за кількістю запусків та посадок
0
Читати далі
74
Рівненську «шевченківську хату» воскресили
0
Читати далі
54
На що витратили більшу половину ковід-фонду
0
Читати далі
76
Пікселі вже не важливі: як роблять фото сучасні смартфони
Чому мегапікселі вже «не торт», і чому важлива не якість камери, а алгоритм, який нею керує.
0
Читати далі
115
В Україні набули чинності зміни до правил дорожнього руху
Пішоходів зобов'язали носити світловідбиваючі елементи
0
Читати далі
67
«Від 22-25 тисяч гривень»: у МОЗ розповіли, якою має бути зарплата медиків у 2021 році
0
Читати далі
87
Президент представив низку заходів з підтримки бізнесу під час карантину
0
Читати далі
150
Хто став новим міським головою Рівного (ОФІЦІЙНО)
0
Читати далі