Поліцейські з Рівненщини-найкращі у спортивних змаганнях

0

Цими вихідними, поліцейські Сергій Смочек зі Здолбунова та Галина Майданюк із Варашу завоювали чотири золотих медалі з важкої атлетики та плавання.

На відкритому чемпіонаті Львова з важкої атлетики, Сергій Смочек у складі Рівненської команди ФСТ «Динамо», у ваговій категорії до 81 кілограму, у двоборстві зумів підняти 302 кілограми та здобув золоту медаль.

Не менш захоплююче виступив і 18-річний молодший брат Сергія – Віталій. Він підняв 280 кілограмів, і також повернувся додому із "золотом". Рідні брати зі Здолбунова з малку захоплюються важкою атлетикою, і разом беруть участь у спортивних змаганнях.

Крім того, Галина Майданюк, начальник сектору кадрового забезпечення Вараського відділу поліції на Міжнародних змаганнях з плавання у Броварах впевнено завоювала першість клубу «Гаврилич Мастерс». На дистанціях у 50, 100 та 200 метрів Галина показала найкращі результати.