Поліція затримала ще одного чоловіка, через якого згорів Чорнобильський ліс (ВІДЕО)

Поліція затримала ще одного чоловіка, через якого згорів Чорнобильський ліс (ВІДЕО)
0
Поліція затримала ще одного чоловіка, через якого згорів Чорнобильський ліс (ВІДЕО)

13 квітня близько обіду в Зоні відчуження Чорнобиля виникла третя масштабна пожежа. Її ліквідація триває досі.

Детальніше читайте у матеріалі: «Очікуємо на катастрофу національного масштабу»: пожежа добирається до Чорнобильської АЕС (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)


Виявилось, що до підпалу причетний 37-річний житель Іванківського району Київської області. Чоловік спалював сміття біля будинку, де проживає. Рештки тліючого багаття він погрузив на возик, вивіз за село і висипав на суху траву. Там і сталося загорання пожежі, повідомляють в Міністерстві внутрішніх справ.

Коли чоловік повернувся на те місце, то побачив, що вогонь перекинувся далі і намагався сам загасити полум’я. Втім було вже пізно, вогонь лише посилився. Вітер перекинув полум’я на ліси та в сторону Зони відчуження, де сталася масштабна пожежа.

Цю пожежу досі ліквідовують.

Щодо палія то йому загрожує штраф у сумі від 5100 до 8500 гривень або позбавлення волі на термін від двох до п’яти років.

Нагадаємо, раніше поліція затримала чоловіка, котрий спровокував першу пожежу в Чорнобилі.

Читайте про це детальніше: Поліція розшукала хлопця, який заради розваги підпалив Чорнобильський ліс (ВІДЕО)

0
Найцікавіші матеріали
Більш як 40 людей загинули внаслідок ДТП на Рівненщині за шість місяців 2026 року — поліція
0
Читати далі
На Рівненщині екскерівник філії завдав державі збитків на 2,6 мільйонів гривень
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок ДТП травмувався водій трактора
0
Читати далі
У Сарнах 4-річна дівчинка випала з вікна
0
Читати далі
2 серпня у Рівному відкривають приватну гімназію STARLAND
0
Читати далі
У Рівному викрили схему з підробленими документами для ухилення від мобілізації
0
Читати далі
Рівненщина прийняла вже 11-й евакуаційний потяг від початку року
0
Читати далі
За користування лісовою ділянкою на Рівненщині юристка отримала хабар 15 тисяч доларів
0
Читати далі
Майже 1000 замовлень оформили жителі Рівненщини через державний соціальний проєкт «Укрпошта. Аптека».
0
Читати далі