У п’ятницю, 30 серпня, відбувся обмін полоненими між Україною і Росією. Про це повідомляє Українська правда.

Про це з посиланням на співробітницю Верховної Ради повідомляє новообраний генеральний прокурор України Руслан Рябошапка.

“Обмін завершився: моряки, Сенцов, Карпюк, Балух, Гриб летять додому”, – йдеться в повідомленні співробітниці Верховної Ради Анни Ісламової.

Відповідно до існуючої інформації в Україну повертаються українські моряки, яких після збройного нападу в Керченській протоці 25 листопада захопили в полон російські прикордонники.

Як стало відомо нам із власних перевірених джерел, орієнтовно о 12 годині літак з полоненими має прибути в один з аеропортів Києва, де і має статися обмін полоненими.

Як заявив журналістам Громадського Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Данилюк, що сподівається на обмін ув’язнених між Україною і Росією, однак додав, що це коментуватимуть, лише коли все завершиться.

На уточнювальне запитання, чи відбудеться сьогодні обмін ув’язнених між Україною і Росією, він відповів «Сподіваємося».

Раніше засоби інформації повідомляли, що Росія і Україна домовилися про обмін «33 на 33». 23 серпня президент України Володимир Зеленський заявив, що сподівається на «перші результати» щодо обміну утримуваних осіб між Україною та Росією найближчим часом.

Інформація оновлюється. Деталі згодом.

Фото з просторів інтернет

0
137
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
76
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.