Попався знову: у Рівному власник нелегальної АЗС отримав черговий штраф

Попався знову: у Рівному власник нелегальної АЗС отримав черговий штраф
0
451
0
  • Попався знову: у Рівному власник нелегальної АЗС отримав черговий штраф
  • Попався знову: у Рівному власник нелегальної АЗС отримав черговий штраф

Учора, 25 жовтня, суд виніс рішення за двома протоколами відносно працівника однієї із «тіньових» АЗС у Рівному, об’єднавши їх та присудивши 17 тисяч гривень штрафу із конфіскацією майна. Загалом на цій «АЗС» адмінпротоколи поліцейські складають уже вчетверте.

Того ж дня порушник, якого суд нині ж оштрафував, близько третьої години був помічений за незаконними промислом на іншій нелегальній АЗС вже на вулиці Київська.

За цим фактом склали два адміністративні протоколи за статтею 164 та статтею 186 Кодексу України про Адміністративні правопорушення.

Варто зазначити, що судами було розглянуто вже 16 адміністративних протоколів. Стягнення у виді штрафів накладено на загальну суму 104 340 гривень.

Відповідно до законодавства державні виконавці виконуватимуть постанови про конфіскацію майна, а у випадку несплати правопорушниками штрафу у встановлені терміни, вирішуватимуть питання про відкриття виконавчого провадження щодо стягнення його у примусовому порядку у подвійному розмірі.

Нагадаємо, з початку вересня за результатами проведених заходів і перевірок створеною в ГУНП мобільною групою складено 36 адміністративних протоколів. До Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події внесено інформацію за 70 фактами, а за п’ятьма — до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Загалом під час перевірок виявлених нелегальних АЗС працівниками поліції було припинено діяльність 28 об’єктів, решта зупинили господарювання самостійно після здійснення роз’яснювальної та профілактичної роботи, спрямованої за запобігання порушенням вимог чинного законодавства. Власники 15 таких об’єктів самостійно їх демонтували.

Крім цього, інформація про діяльність 18 АЗС не знайшла свого підтвердження.

Загалом на території Рівненської області припинено діяльність 136 нелегальних об’єктів із збуту нафтопродуктів, повідомляють у відділі комунікації поліції області.

Читайте також: Чотири «тіньові» АЗС викрили у Рівному: дві з яких – повторно (ФОТО)

Читайте також: «Мільйони виходять з тіні»: на Рівненщині триває боротьба з підпільними АЗС

 

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: