Поради з вибору електричної зубної щітки

Поради з вибору електричної зубної щітки
0
167
0
Поради з вибору електричної зубної щітки

Зубна щітка електрична набагато ефективніше, ніж звичайна. Як мінімум тому, що така модель краще проникає в щілини між зубів, тим самим якісніше видаляючи залишки їжі. А ще вона зовсім не травмує ясна. Якщо ви вирішили придбати собі таку щітку, але не знаєте, яку вибрати, ми розберемося разом.

Важливі характеристики

Існує декілька основних чинників, які слід враховувати при купівлі електричної зубної щітки. Приведемо їх нижче:

  • Голівка зубної щітки має бути невеликою. Ідеально, якщо вона за розміром не більше двох ваших зубів.
  • Рух. В одних моделях зубних щіток голівка рухається тільки вправо і вліво. В інших ще і назад/вперед. У дорожчих екземплярах вона ще й пульсує. Така технологія називається 3D і вона виконує очищення ротової порожнини краще всього.
  • Жорсткість. Якщо у вас чутливі ясна, придивіться до моделей з м’якою щетиною. Для всіх інших випадків оптимальним варіантом вважається щітка середньої жорсткості.
  • Комфортна ручка. Деякі моделі оснащені таймером, який спрацює, коли вам треба буде закінчити процедуру.
  • Безпечне чищення. Багато щіток для зубів мають індикатор сили натиснення на зуби. Якщо ви робитимете це занадто сильно, ризикуєте травмувати емаль. Пристрій подасть сигнал ослабити натиснення.
  • Безліч режимів. Залежно від моделі існує різний набір режимів. Для того, щоб розуміти, який потрібний вам, радимо звернутися до свого стоматолога.

Також електричні зубні щітки розрізняються за принципом дії. Існують моделі механічні, звукові і ті, що працюють за допомогою ультразвуку. Особливість екземплярів першого типу в тому, що насадка рухається вправо і вліво. Практично так само, як в звичайній зубній щітці. Ультразвукові нагрівають воду і пасту у роті, що посилює їх лікувальні властивості. Звукові щітки, у свою чергу, краще видаляють наліт, чим, наприклад, механічні. Великий вибір таких пристроїв ви знайдете на сторінці — https://allo.ua/ru/jelektricheskie-zubnye-schetki/.

Батарейка або акумулятор?

Електричні зубні щітки на батарейках коштують набагато дешевше. По суті, таку модель можна придбати як першу, щоб визначитися, комфортно вам користуватися електричною щіткою чи ні. До того ж такий варіант ідеальний для подорожей. Щітки на акумуляторі, звичайно, коштують набагато дорожче. Їх можна завжди підключати до зарядки. Крім того, такі зубні щітки справляються зі своїм завданням набагато ефективніше за аналоги на батарейках.

 

 

На правах реклами

 

0
Здоров'я
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
150
Сьогодні визначили найсильніших захисників Рівного (ФОТО)
Сьогодні з нагоди 28-ї річниці Дня Незалежності України в Рівному серед силових структур області пройшли змагання "Найсильніший захисник. Рівне 2019".
0
Читати далі
77
Рівняни не піднялись на п'єдестал Чемпіонату України
З 13 по 16 серпня 2019 року на базі навчально-відновлювального центру Українського товариства глухих «Пуща Водиця» м. Київ, відбувся чемпіонат України з волейболу пляжного U21 (чоловіки) серед спортсменів з вадами слуху.
0
Читати далі
116
Юні рівненські вересівці перемогли на турнірі пам`яті тренера Юрія Шморгуна
У Рiвному завершився 17-й турнip пам`ятi тренера Юрiя Володимировича Шморгуна (юнаки 2006-2007 р.н.), організований за сприяння Рівненської обласної федерації футболу. Серед шести юнацьких команд Рівненщини (ДЮСШ "Верес" U-12, U-13, КОЛІФКіС, БЛІСП, ХФК "
0
Читати далі
99
У Здолбунові невідомі відбили голову Герою Радянського Союзу (ФОТО)
0
Читати далі
74
Микола Шустов: "Вірю, що Україна розвиватиметься!"
0
Читати далі
75
Валентин Кирилюк: "З Днем Незалежності України"
0
Читати далі
88
Роман Курис: "Розбудовуємо країну своїми добрими вчинками та наполегливою працею"
0
Читати далі
66
Віталій Сухович: "Хай з кожним днем Україна все більше розквітає та развивається!"
0
Читати далі
2911
Заступнику голови ОДА не погодили декретну відпустку?
0
Читати далі