Рівненські маршрутки порушують права пасажирів? (ФОТО)

Рівненські маршрутки порушують права пасажирів? (ФОТО)
0
3632
1
  • Рівненські маршрутки порушують права пасажирів? (ФОТО)
  • Рівненські маршрутки порушують права пасажирів? (ФОТО)
  • Рівненські маршрутки порушують права пасажирів? (ФОТО)
  • Рівненські маршрутки порушують права пасажирів? (ФОТО)
  • Рівненські маршрутки порушують права пасажирів? (ФОТО)

Цього тижня, з шостого по восьме листопада у Рівному працівники безпеки дорожнього руху здійснили перевірку громадського транспорту та виявили майже сорок порушень законодавства.

В першу чергу перевіряли наявність відповідних документів, дозволи на перевезення пасажирів, документи на технічний стан маршруток, на справність аварійних виходів, розташування сидінь, документи на стан зберігання маршруток за місцем на стоянках, документи на організаці. передрейсового контролю стану маршруток, а також на проведення щозмінного меогляду водіїв.

З цього переліку, що вище, винесли 31 одну постанову про адмінпорушення, із яких вісімнадцять на водіїв пасажирського транспорту. 

12 постанов винесли за керування водієм транспортним засобом, який використовується для надання послуг з перевезення пасажирів, що має несправності системи гальмового або рульового керування, тягово-зчіпного пристрою, зовнішніх світлових приладів (темної пори доби) чи інші технічні несправності, з якими відповідно до встановлених правил експлуатація його забороняється або технічний стан і обладнання якого не відповідають вимогам стандартів, правил дорожнього руху і технічної експлуатації.

3 постанови за керування водієм транспортним засобом, що підлягає обов'язковому технічному контролю, але своєчасно його не пройшов.

1 зпостанову винесли за керування транспортним засобом особою, яка не має при собі посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційного документа на транспортний засіб.

2 постанови за зберігання транспортних засобів, що використовуються для перевезення пасажирів на комерційній основі, поза встановленими місцями їх стоянки, та перевезення пасажирів водієм, який не пройшов щозмінного передрейсового медичного огляду водіїв транспортних засобів, або перевезення без проведення передрейсового контролю технічного стану транспортних засобів.

Та 13 постанов на посадових осіб за випуск на лінію транспортних засобів, технічний стан, обладнання або комплектність яких не  відповідає вимогам правил і стандартів, що стосуються убезпечення дорожнього руху, технічної експлуатації, переобладнаних без відповідного погодження, не зареєстрованих у встановленому порядку, таких, що не пройшли обов'язкового технічного контролю або без поліса обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, без проходження щозмінного медичного огляду та контролю технічного стану, а також направлення в рейс одного водія при здійсненні пасажирських перевезень на автобусному маршруті протяжністю понад п'ятсот кілометрів), з яких шість посадовців протягом року вже вчиняли аналогічні правопорушення.

 

 

1
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: