Відтепер ранок Віталія Ундіра розпочинатиметься з вивчення абетки та прогулянок на свіжому повітрі з коляскою. Про це повідомляють Рівненські новини.

Іще в останній тиждень серпня перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір написав заяву на ім’я виконуючого обов’язки голови РОДА Ігоря Тимошенка з проханням надати йому відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Щоправда посадовцю для розгляду заяви знадобилось чимало часу.

Читати: Перший заступник голови Рівненської ОДА піде у декрет?

Тепер офіційно відомо, що Віталій Ундір перебуватиме у відпустці по догляду за дитиною. Про це повідомляють журналісти сайту Рівненських новин.

Проте, відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації зважаючи на Указ Президента України від 24 червня 2019 року № 426/2019, МУЛЯРЕНКА Олексія Віталійовича звільнено з посади голови Рівненської обласної державної адміністрації у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України, на підставі пункту 10 частини 3 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  який є спеціальним законом та не містить заборони звільнення вказаних осіб в період тимчасової непрацездатності, в період перебування у відпустці, перші заступники та заступники голів місцевих державних адміністрацій заявляють про припинення своїх повноважень новопризначеним головам місцевих державних адміністрацій у день їх призначення.

Дії щодо заявлення припинення таких повноважень є обов’язком вказаних посадових осіб, а не їх правом.

Відтак, робоче місце за Віталієм Ундіром не буде збережено через декретну відпустку.

Відтепер досвід Європейських країн перейняли і у Рівному. Адже там не рідким явищем є те, що саме татусі йдуть у так званий “декрет”.

ФОТО сайту Рівненські новини

1
Політика
137
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
76
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.