Пождепо на "Північному" мають відкрити цьогоріч (ВІДЕО)

Пождепо на
0
843
0
Пождепо на "Північному" мають відкрити цьогоріч (ВІДЕО)

П'ятиповерхову будівлю пождепо на "Північному" по вул. Князя Володимира з гаражами на шість пожежних машин та 42 квартири для працівників ГУ ДСНС мали здати у експлуатацію ще у минулому році. Проте 9 мільйонів гривень не вистачає на внутрішні роботи приміщення та опорядження навколо добудови.

Саме будівництво триває ще з початку 90-тих, за ініціативи голови Рівненської обласної державної адміністрації та за активної підтримки Міністерства внутрішніх справ, Держслужби з надзвичайних ситуацій, а також виділення коштів з обласного та місцевого бюджетів, було відновлено належне фінансування на недобудоване пожежне депо та активно розпочато будівельні роботи в останніх два роки.


Наразі будівництво самої коробки повінстю завершено, будівля утеплена, підключена до елетропостачання, водопостачання та проведено каналізацію. Цьогоріч вже підіймалося питання де депутати будівельної комісії обіцяли виділити з обласного бюджету 6 мільйонів гривень аби пождепо запрацювало вже цього року. Решту - 3 мільйони, мають виділити із міського бюджету.

Розташування у густонаселеному мікрорайні "Північний" дасть змогу в рази скоротити час прибуття пожежно-рятувальної техніки до місця винекнення надзвичайної події. 

Сьогодні Головне управління ДСНС на своїй офіційній сторінці у "Facebook" оприлюднило відео як виглядає будівля 

 

 

 

 

0
# Рівне # будівництво пождепо
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: