Права ріненських в'язнів порушють? Прокуратура влаштуала перевірку

Права ріненських в'язнів порушють? Прокуратура влаштуала перевірку
0
235
0
Права ріненських в'язнів порушють? Прокуратура влаштуала перевірку

   Органи прокуратури області, відповідно до вимог ст. 26 Закону України «Про прокуратуру», систематично здійснюють перевірки додержання Закону України «Про попереднє ув’язнення» і кримінально-виконавчого законодавства в установах ДКВС України в області (3 виправних колоніях, слідчому ізоляторі, медичних частинах філії ДУ «Центр охорони здоров’я ДКВС України» в області, які розміщені у зазначених установах, та виправному центрі).

   За результатами перевірок виявлялись факти  порушення режимних вимог та прав в’язнів на охорону здоров’я, листування, житлово-побутові умови та інше, у зв’язку з чим прокурорами внесено акти прокурорського реагування керівництву установ області і Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних  покарань та пробації Міністерства юстиції.

   Так,  у поточному році задоволено 39 вказівок, з яких 6 щодо усунення виявлених порушень в слідчому ізоляторі, притягнуто до дисциплінарної відповідальності 58 службових осіб,  в т.ч. 14 працівників слідчого ізолятора. Крім того, скасовано 4 акти установ. З виправного центру звільнено одного засудженого.

  Крім того, за результатами перевірок та з метою усунення порушень в медичні частини філії, начальнику філії та директору ДУ «ЦОЗ ДКВСУ» прокуратурою області і керівниками місцевих прокуратур внесено 13 вказівок, які задоволено. За прокурорського втручання звільнено начальника Рівненської міської медичної частини, яка розміщена в слідчому ізоляторі. Більше 400 засуджених Катеринівської виправної колонії пройшли флюоробстеження, 60 засуджених Городоцького виправного центру вакциновано проти захворювання на «кір», проконсультовано інфекціоністом всіх ВІЛ-інфікованих в’язнів установ.

   До вказаних перевірок прокурори залучають в якості спеціалістів лікарів закладів охорони здоров’я області, як передбачено  ст. 26 Закону України «Про прокуратуру».

Регулярні перевірки із зазначених питань органами прокуратури продовжуються. Про це повідомляє прокуратура Рівненської області.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
227
Сьогодні визначили найсильніших захисників Рівного (ФОТО)
Сьогодні з нагоди 28-ї річниці Дня Незалежності України в Рівному серед силових структур області пройшли змагання "Найсильніший захисник. Рівне 2019".
0
Читати далі
101
Рівняни не піднялись на п'єдестал Чемпіонату України
З 13 по 16 серпня 2019 року на базі навчально-відновлювального центру Українського товариства глухих «Пуща Водиця» м. Київ, відбувся чемпіонат України з волейболу пляжного U21 (чоловіки) серед спортсменів з вадами слуху.
0
Читати далі
137
Юні рівненські вересівці перемогли на турнірі пам`яті тренера Юрія Шморгуна
У Рiвному завершився 17-й турнip пам`ятi тренера Юрiя Володимировича Шморгуна (юнаки 2006-2007 р.н.), організований за сприяння Рівненської обласної федерації футболу. Серед шести юнацьких команд Рівненщини (ДЮСШ "Верес" U-12, U-13, КОЛІФКіС, БЛІСП, ХФК "
0
Читати далі
144
У Здолбунові невідомі відбили голову Герою Радянського Союзу (ФОТО)
0
Читати далі
84
Микола Шустов: "Вірю, що Україна розвиватиметься!"
0
Читати далі
87
Валентин Кирилюк: "З Днем Незалежності України"
0
Читати далі
100
Роман Курис: "Розбудовуємо країну своїми добрими вчинками та наполегливою працею"
0
Читати далі
79
Віталій Сухович: "Хай з кожним днем Україна все більше розквітає та развивається!"
0
Читати далі
3228
Заступнику голови ОДА не погодили декретну відпустку?
0
Читати далі