Права ріненських в'язнів порушють? Прокуратура влаштуала перевірку

Права ріненських в'язнів порушють? Прокуратура влаштуала перевірку
0
364
0
Права ріненських в'язнів порушють? Прокуратура влаштуала перевірку

   Органи прокуратури області, відповідно до вимог ст. 26 Закону України «Про прокуратуру», систематично здійснюють перевірки додержання Закону України «Про попереднє ув’язнення» і кримінально-виконавчого законодавства в установах ДКВС України в області (3 виправних колоніях, слідчому ізоляторі, медичних частинах філії ДУ «Центр охорони здоров’я ДКВС України» в області, які розміщені у зазначених установах, та виправному центрі).

   За результатами перевірок виявлялись факти  порушення режимних вимог та прав в’язнів на охорону здоров’я, листування, житлово-побутові умови та інше, у зв’язку з чим прокурорами внесено акти прокурорського реагування керівництву установ області і Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних  покарань та пробації Міністерства юстиції.

   Так,  у поточному році задоволено 39 вказівок, з яких 6 щодо усунення виявлених порушень в слідчому ізоляторі, притягнуто до дисциплінарної відповідальності 58 службових осіб,  в т.ч. 14 працівників слідчого ізолятора. Крім того, скасовано 4 акти установ. З виправного центру звільнено одного засудженого.

  Крім того, за результатами перевірок та з метою усунення порушень в медичні частини філії, начальнику філії та директору ДУ «ЦОЗ ДКВСУ» прокуратурою області і керівниками місцевих прокуратур внесено 13 вказівок, які задоволено. За прокурорського втручання звільнено начальника Рівненської міської медичної частини, яка розміщена в слідчому ізоляторі. Більше 400 засуджених Катеринівської виправної колонії пройшли флюоробстеження, 60 засуджених Городоцького виправного центру вакциновано проти захворювання на «кір», проконсультовано інфекціоністом всіх ВІЛ-інфікованих в’язнів установ.

   До вказаних перевірок прокурори залучають в якості спеціалістів лікарів закладів охорони здоров’я області, як передбачено  ст. 26 Закону України «Про прокуратуру».

Регулярні перевірки із зазначених питань органами прокуратури продовжуються. Про це повідомляє прокуратура Рівненської області.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
372
На Рівненщині 22-річний юнак до смерті забив свого односельця
0
Читати далі
202
У одному з районів Рівненщини грип перейшов пороговий рівень захворюваності
0
Читати далі
995
Поблизу Рівного автівка збила дорожній знак (ФОТО)
0
Читати далі
551
За чотири роки у Рівненському суді нарешті розглядають матеріали справи щодо халатності екс-хірурга
0
Читати далі
334
«Душив та вимагав припинити громадську діяльність»: у Вараші активістці погрожували вбивством
0
Читати далі
1233
На Рівненщині полісмени застали «на гарячому» трьох злодіїв, котрі обкрадали будинок (ФОТО)
0
Читати далі
513
Нелегальну заправку в Рівному пробують закрити вже вп'яте (ВІДЕО)
0
Читати далі
106
«Задля розваги»: двоє рівнян «свиснули» з-під ялинки пару оленів і санки (ФОТО, ВІДЕО)
0
Читати далі
108
Рівнянин виграв бронзу Зимових юнацьких Олімпійських ігор
0
Читати далі