Правоохоронці Рівненщини затримали наркоторговців з Львівщини

Правоохоронці Рівненщини затримали наркоторговців з Львівщини
0
Правоохоронці Рівненщини затримали наркоторговців з Львівщини

Слідчі Управління СБУ В Рівненській області встановили, що двоє жителів Львівщини, які входили до складу організованого злочинного угрупування, налагодили регулярні поставки з Польщі в Україну прекурсорів для виготовлення психотропних речовин, які продавали підпільним нарколабораторіям у різних регіонах України.

Як повідомляє прес-група УСБУ в Рівненській області, правоохоронці затримали обох зловмисників в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України після отримання чергової "посилки" з півтора тисячами псевдоефедриновмісних пігулок.

У межах відкритого кримінального провадження фігурантам справи повідомлено про підозру в скоєнні злочинів за ч. 2 ст. 311, ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 311 Кримінального кодексу України та обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Слідчі дії тривають.

Заходи з викриття зловмисників проводились спільно з оперативниками Північного регіонального управління ДПС України під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

0
Кримінал # Рівненщина # наркотики # Львівщина
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині судитимуть житомирянина, який планував здійснити теракт саморобною вибухівкою
0
Читати далі
Перед судом постане житель Рівненщини за спробу вбити двох знайомих
0
Читати далі
Німеччина виділить €50 млн на відновлення захисної арки ЧАЕС після російського удару
0
Читати далі
Волинянин переправив за кордон 17 чоловіків: слідчі Рівненщини повідомили йому про підозру
0
Читати далі
Жителя Острога затримала за підозрою у зливі даних ворогу
0
Читати далі
У Рівному затримали чоловіка, який пограбував магазин та втік
0
Читати далі
На Рівненщині затримали неповнолітнього водія, під колесами автомобіля якого загинула вагітна пішохідка
0
Читати далі
12 молодих людей із Рівненщини отримали гранти Президента
0
Читати далі
Погрожував на вулиці підірвати гранату: у Квасилові поліцейські затримали зловмисника
0
Читати далі