Прем`єр міністр України відкрив садочок у Оржеві

Прем`єр міністр України відкрив садочок у Оржеві
0
1580
0
Прем`єр міністр України відкрив садочок у Оржеві

Сьогодні по обіді до смт Оржів завітав прем‘єр-міністр України Володимир Гройсман на відкриття новозбудованого ДНЗ «Веселка» та подарував інтерактивну дошку. Разом з прем‘єр-міністром на відкриття завітала і Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич та народний депутат України Юрій Вознюк у супроводі місцевої влади.

Відбулося офіційне відкриття першого дошкільного навчального закладу  на який місцева громада чекала понад 20 років. Раніше жителі селища вимушені були возити своїх діток у дитсадки в сусідні села.

Відтепер 150 малюків від 3 до 6 років  зможуть розвиватися в новому сучасному освітньому просторі. У садочку створені усі умови: яскраві нові меблі, іграшки для розвитку, сучасний харчоблок та затишні майданчики. Запрацювати у повноцінному режимі заклад має впродовж місяця. Наразі триватиме набір дітей та офіційне влаштування до садочку.

Нагадаємо, що загалом на будівництво було затрачено 37 мільйонів гривень, 20 млн з яких це місцеві кошти, 10 млн - ДФРР, 7 млн - Фонд соцеконому.

«Тільки за три останніх роки у нас 12 садочків побудували на Ріненщині. 5 добудовується і 7 планує закладати в будівництво голова адміністрації з різними бюджетами. Це і є результат децентралізації яку ми провели разом з Президентом Петром Порошенком буквально за 3-4 роки. Це дало можливість отримувати нам нові фінансові можливості ресурсів. Але лише Ви знаєте як розпорядитися ними» - зазначив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час свого виступу.

 

0
Політика Гроші # Рівне # Володимир Гройсман # відкриття # Оржів # прем'єр-міністр України # ДНЗ "Веселка"
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: