Через пошкодженння кабельної лінії у Рівному пів міста було без світла

Через пошкодженння кабельної лінії у Рівному пів міста було без світла
0
1759
0
Через пошкодженння кабельної лінії у Рівному пів міста було без світла

   Учора, 23 травня близько 22.00 години вечора до колцентру «Рівнеобленерго» почали надходити повідомлення про те, що у споживачів повністю відсутня електроенергія в районі Грабник, 12 школи, автовокзалу, вулиць Відінської, частково на Соборній та Золотіївській.

   Фахівці «Рівнеобленерго» негайно почали встановлювати причину аварійного відключення та паралельно проводити роботи з відновленняелектропостачання. Частині споживачів це вдалося відновити світло о 23.00, а відновити повністю близько 01.00 24 травня.

  Аналіз причини аварійного відключення, через яке без електропостачання залишилася значна кількість споживачів у Рівноу показав, що потрібно задіювати до ремонтних робіт практично увесь персонал міського РЕМ, через пошкодження абонентської кабельної лінії в районі пивзаводу, що не належить«Рівнеобленерго».  Про необхідність ремонту обладнання «Рівнеобленерго» вже не раз повідомляло його власникам.

    Загалом від початку року у м. Рівне ставалося 10 аварійних знеструмлень, через пошкодження абонентських мереж чи електрообладнання. Щоразу власникам повідомлялося про необхідність усунення проблеми та утримання мереж у належному стані.

   Тому відповідальним за належне утриманняелектромереж та електрообладнання, згідно ззаконодавством, є його власники.

    На жаль, через невиконання ними своїх зобов’язань страждають споживачі, а до робіт з ліквідації наслідків аварійних відключень щоразу змушені долучатися фахівці «Рівнеобленерго». І це в той час, як за програмою капітальних ремонтів у 2018 році працівниками компанії було полагоджено  понад  650  трансформаторних підстанцій, понад півтисячі силових трансформаторів, близько  2 тисяч кілометрів повітряних ліній електропередач у всіх районах області. Загалом витрати «Рівнеобленерго» на ремонт електромереж у 2018-му році склали понад 27 млн.грн. Про це інформує прес-служба «РІВНЕОБЛЕНЕРГО».

 

0
# Рівне # без світла # пошкодження абонентсської лінії # причина
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: