Прокуратура повернула у власність громади кафе "Корчма", що у Вараші

Прокуратура повернула у власність громади кафе
0
4801
4
Прокуратура повернула у власність громади кафе "Корчма", що у Вараші

Верховний суд поставив вирішальну крапку і за позовом прокуратури повернув мешканцям Вараша будівлю у спільну власність.

Встановлено, що 03.02.2010 між Кузнецовським міським комунальним підприємством та фізичною особою-підприємцем укладено договір оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади. 

У подальшому, орендарем  виконано роботи з поліпшення орендованого майна та, всупереч вимог договору оренди, законодавства, що регулює містобудівну діяльність, розпочато експлуатацію незавершеного будівництва – будівлі кафе, а також, на підставі судового рішення, визнано право спільної сумісної власності на 84/100 вищевказаного об’єкту.

Внаслідок таких незаконних дій нерухоме майно вибуло із власності територіальної громади. 

Тому, з метою захисту інтересів держави, органи прокуратури області звернулись до суду про перегляд судового рішення яким за позивачами визнано право спільної сумісної власності на майно.  Постановою Верховного Суду від 05.06.2019 рішення судів першої та апеляційної інстанції скасовано та постановлено нове – про відмову в визнанні права власності на майно територіальної громади за фізичними особами.

За результатами розгляду касаційної скарги прокуратури області Верховним Судом відмовлено у визнанні за фізичними особами права спільної сумісної власності на об’єкт незавершеного будівництва, розташований у парковій зоні. 

 

4
Гроші
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
163
33 мільйони гривень виплатять на підтримку сільського господарства на Рівненщині
0
Читати далі
98
Восьму річницю ЖК « На Щасливому» святкувало все Рівне (ФОТО)
0
Читати далі
167
Борець з Костопільщини їде змагатися у Польщу
Борець із Костопільщини, вихованець тренера Юрія Семигути Назар Бугай їде на Міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків у місті Паб'яніце.
0
Читати далі
93
Рівненські "вересівці" перемогли на турнірі пам'яті Володимира Дударенка
Минулого тижня під егідою Рівненської обласної федерації футболу відбувся другий щорічний турнір пам`яті Володимира Дударенка. У змаганні упродовж 11-12 жовтня брали участь 5 команд - "Спартак" (Дубно), ДЮСШ "Верес-1" U-15, ДЮСШ "Верес-2" U-15, Костопільс
0
Читати далі
614
На Рівненщині автобус збив велосипедистку: жінка у реанімації
0
Читати далі
299
Суд скасував штраф «Рівнегазу» у 850 тисяч
0
Читати далі
147
До Рівного приїхав всесвітньо відомий профессор, аби розповісти про сучасні методи лікування порушень ритму серця (ФОТО)
0
Читати далі
453
Рівненські архітектори «напорушували» на два мільйони бюджетних коштів
0
Читати далі
111
Відомі найспортивніші громади Рівненщини
Вже традиційно, протягом вересня, у містах обласного значення, районах та ОТГ Рівненської області відбувалися фізкультурно-оздоровчі заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту України. Це заочні змагання, які складалися з різноманітних масових заході
0
Читати далі