Протест селян на Гощанщині за ставок закінчився домовленістю

Протест селян на Гощанщині за ставок закінчився домовленістю
0
311
0
Протест селян на Гощанщині за ставок закінчився домовленістю

У результаті проведених переговорів із керівництвом райдержадміністрації на місці перекриття автодороги жителі Гощанщини домовилися про зустріч із керівництвом Департаменту екології та природних ресурсів області, на якій обговорять питання оренди ставків місцевим підприємцем у селах Липки та Андрусіїв.

Нагадаємо, що сьогодні, восьмого травня, о 10 годині ранку майже 100 жителів Гощанського району, які невдоволені діями місцевого орендатора ставка частково перекрили автодорогу «Київ-Чоп» у селі Синів, періодично рухаючись пішохідним переходом.

   За попередньою інформацією таким чином мешканці Липківської сільради протестують проти продовження оренди ставка в селищі Андрусіїв. Люди обурені, що ставок занедбаний, власник ганяє дітей, ламає їм вудки і навіть труїть рибу.

Однак є і прихильники орендаря, які стверджують, що ці фото неправдиві, і взагалі, ці фото не мають жодного відношення до цього ставка. Тобто цей ставок є доглянутим, і взагалі, що власники молодці, а зараз просто комусь потрібен цей ставок.

Варто зазначити, що рух на автодорозі «Київ-Чоп» працює тепер у штатному режимі в обох напрямках.

0
# Рівненщина # Гощанщина # черз занедбаний ставок орендаря люди перекрили дорогу # рух відновлено # домовились
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: